Wpis z mikrobloga

#fotel #kiciochpyta trochę #pracait

Mireczki kochane, fotel do biurka, aby naprawić kręgosłup tak do 800 zł (~173 cm wzrostu)

Wiem, że było pełno takich pytań, ale nadal brak sensownej odpowiedzi, bo się okoliczności zmieniły ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Dostałem info od Ikea, że nie ma co czekać na JÄRVFJÄLLET, bo zostanie wycofane i brak dostaw ()
Polowałem na niego długo, bo z wyglądu i funkcji mi pasuje, a tu dupa.
MARKUS wygląda na biednego i mało zdrowego dla kręgosłupa (brak regulacji), ale nawet jakby się szarpnąć to ciągle braki i na mój adres nie mogę go zamówić.

Z poleceń to wychaczyłem w tej cenie jeszcze dwa takie:
Grospol Ergofix
SitPlus Ergon

Oby dwa mają wiele regulacji, wyglądają porządnie i warte swojej ceny.

Polecacie może któryś z tych? Ktoś może miał? A może jeszcze coś by się znalazło?
  • 7
@BlackReven: z racji tego, że ten rok obfitował w podwyżki cen rzędu 30-40% w cenach foteli to w tym przedziale po kodzie rabatowym polecałbym all time bestseller Ergonica - https://meblujdom.pl/fotel-obrotowy-ergonic-unique-id8895.html

Ergon niestety gdy kosztował 679 zł był bardzo ale to bardzo dobrą propozycją. W późniejszych rewizjach gdy podrożał producent również zaczął lekko zjeżdżać z jakością przez co już nie polecamy go tak bardzo jak kiedyś.

@meblujdom_pl: W sumie całkiem niezły i poczekam jeszcze parę dni. A nuż będzie taniej, niż ~850 zł z mirkowym rabatem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tylko proszę mi powiedzieć, BF zaczyna się równo z północą czy od konkretnej godziny, aby czasami nie wykupili ¯\_(ツ)_/¯