Wpis z mikrobloga

Jestem z dziewczyną 3 miesiące i w sobote na imprezie dowiedziałem się że mnie zdradza z 45 letnim typem który ma żonę dwoje dzieci, jest prezesem jakiejś firmy nazwy nie mogę podać bo Dosc znana w mojej miejscowości i okolic (firma budowlana). Dziewczyna ma 21 lat ja 23. Przez całe 3 miesiące #!$%@? się z nim i że mną. W ciągu tych 3 miesięcy zdążyłem się w niej zakochać ale panuje nad tym uczuciem. Mam nagraną cała rozmowę jak opowiada o ich romansie. Kusi mnie żeby zaszantażować tego typa o jakąś kaskę bo inaczej żona dostanie rozmowę. Znajomi mi tego odradzają a ja sam nie wiem co robić. Boję się że typ naślę jakąś bandę karków. #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #przegryw #zdrada
  • 20
@misiorozpusty Szantaż to kryminał. Nawet gdyby Ci się udało to prędzej czy później żona mogłaby się i tak dowiedzieć, a wtedy facet nie miałby żadnego powodu by ulegać twojemu szantażowi (nie możesz grozić, że powiesz żonie jeśli już wie) i pójdzie na policję może nie od razu, ale np. za rok, a ty przez cały czas będziesz się zastanawiał czy tego nie zrobił (możesz nawet dojść do paranoi).
Jeśli chcesz zemsty opcja
gosciu rucha ci kobiete a Ty sie zastanawiasz? Na Twoim miejscu jakbym ja kochal to pewnie rowniez bym mu zniszczyl zycie jak on mnie.


@depresyjnydziad: o co to chłopa wina? XD dziewczyna suka, że się puszcza, a nie gościa, który to wykorzystał (chociaż też #!$%@?, skoro zdradza żonę, ale w sumie nie wiemy jak ich relacje wyglądają, może są ze sobą tylko "dla bombelka" a wcale ze sobą nie żyją)