Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pracuję w szpitalu w ostatniej dziurze w województwie. Poza mną jest jeszcze jeden rezydent. Trzech lekarzy specjalistów i ordynator. Prawie wszystkie procedury robię sam bez nadzoru. Co zabawne to jest ich tylko 3, bo nikt nie zamierza mnie więcej nauczyć. Innych nie znam. Nie mam żadnych perspektyw na rozwój. W pracy też poza kontaktami zawodowymi, żadnego prywatnego tematu. Z narzeczona rozstałem się, bo ona pracuje prawie 150km dalej i nie dało się pogodzić naszych wyborów zawodowych. Depresja i myśli samobójcze. Nie mogę nawet zmienić miejsca do końca roku, a tym bardziej specjalizacji. Mam 30 lat i zarabiam 5k brutto miesięcznie. Prywatnie to nawet nie mam kiedy i gdzie dorobić, bo nie mam specjalizacji, a dzień pracy kończę o 18 jak zrobię wszystkie papiery mimo, że powinienem wychodzić o 15tej. Siedzę i walę wódę wieczorami, rano mam kaca. Auto grat byle ze wsi dojechać. Znajomych w tej dziurze żadnej, bo mieszka tutaj 20tys ludzi, głównie emerytów. Nie wiem co robię ze swoim życiem. Czuję, że w... się w gówno bez perspektyw w jakiejś wsi na końcu świata gdzie będę do końca życia robił te trzy rzeczy jak małpa. Rodzina mieszka 200km dalej, znajomi mnie olali bo spotkać to się mogę z nimi raz na dwa miesiące jak mam wolny weekend. Najgorsze jest to, że ja tak naprawdę w życiu nic nie umiem. Cała ta z... edukacja to rycie jakiegoś gówna na blachę i zdawanie, żeby dostać 3 i zdać. Potem nie ma to najmniejszego sensu. I tak człowiek marnuje 6 lat życia, potem znowu, i znowu i tak w kółko. Patrzę co robią teraz moi znajomi, to płakać mi się chce. Zazdroszczę samego faktu, że mogą się zwolnic z roboty jak im coś w jednej nie pasuje i robić to samo w innym miejscu, a ja muszę odpracowywać tę pańszczyznę. Musiałem się wyżalić.

#zalesie #anonimowemirkowyznania

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #619c2a931e9981000a58121a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 8
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: albo odkładaj na mieszkanie w mieście, albo ucz się języka niemieckiego zamiast walić wódę.
Auta nowego nie kupuj, strata pieniędzy. Auto za 5K czy za 100 k dupę zawiezie i nic więcej nie zmieni, a utrzymanie auta za 100 k jest duużo większe niż takiego za 5K.
Jak się dorobisz to dziewczyna sama się znajdzie.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania masz najgorszy okres specki, do tego problemy osobiste- stąd obecne spojrzenie na sytuację. Jak przetrwasz ten czas, będziesz mieć wiele perspektyw czy w Polsce, czy za granicą i jeszcze odkujesz sobie wielokrotnie obecne zarobki. 5 koła mieszkając w dziurze to zarobki dobre- nie musisz połowy wydawać na wynajem jak w takiej stolicy.
Powodzenia Mirku, nie poddawaj się. Ja ze swoimi znajomymi też się spotykam raz na 2m-ce i uważamy to za
  • Odpowiedz