Wpis z mikrobloga

Oglądam to i nie wierzę w to, co widzę. https://www.wykop.pl/link/6377921/proba-wymuszenia-mandatu-przez-niekompetentne-policjantki/

W związku z tym, drogie mirasy - jaką kamerę polecacie? Miałem kilka, ale wszystko to był straszny badziew - niełączące wtyki zasilające, gniazda na karty, które raz widziały kartę, raz nie, a szczytem była kamera, która nagrywanie zaczynała w momencie naciśnięcia przycisku, zamiast zapisywać jeszcze z minutę przed.

#kamerasamochodowa #motoryzacja #stopcham
  • 14
ku z tym, drogie miras


@Dziekan5: Vantrue N2S albo N4.

N2S - nagrywa przód plus wnętrze, a wewnętrzna również boczne szyby
N4 - to samo ale masz 3 kamerę na tył

obie pl menu
obie wyjście usb typu C

do obu możesz dookupić adapter pod obd - N2S zamontujesz wtedy w kilka minut
czy ktoś spotkał się z kamerą, która byłaby zasilana z USB zamiast z gniazda zapalniczki?

@Dziekan5: y... każda, która ma wejście MicroUSB albo USB-C? Kwestia tylko, czy 500mA jej wystarczy, bo wejścia USB w samochodzie zwykle nie dostarczają więcej.
@wasylzlasu: masz coś z głową po prostu, robisz w kółko multikonta i reklamujesz sie na wykopie. a że ja z tego mam polewkę to będziesz odpisywał mi na moje wpisy sprzed 3 lat??
zaraz kolejne multi zrobisz bo to pójdzie w ban, jak zwykle. może dorobisz się bana na po prostu swoją domenę na całym wykopie i będzie z tobą spokój.
@wish666: i nie rozumiem w czym problem?
Nie można linkować?
Nie mozna linkowac do ali allegro i innych stron na wykopie?
Odpowiadajac na pytania to spam? Spam to #!$%@? od rzeczy na dany temat jak np. Ty
Masz problem bo jestes z konkurencji czy jak? Nie polecam twojej ulubionej marki bo niebjest nia viofo vantrue 70mai mikavi blackvue?
@wish666: pokaz gdzie jest moj spam na wykopie ? Jestes gosc bo kazdy kto pisze Vantrue to spam? Lol skad ta zawisc typowego polaczka... tez nie lubie jak na glownej jest 1000 razy jakas gazeta ale czy to powod zeby kogos obrazac od tepakow? Ja #!$%@? jestes mega troll
@Dziekan5: ale ma wejście Micro usb, czy tylko to okrągłe złącze, bo pisałem, że każda, która ma wejście Micro USB (albo USB C) obsługuje zasilanie przez usb. Jeśli ma jakiś dziwny port, no to i nie ma zasilania przez usb, choć pewnie da się to łatwo zrobić, zależy jakie napięcie daje jej ładowarka. Możliwe, że też daje 5v, to wystarczy ten port połączyć z USB męskim, choć raczej gra niewarta świeczki