Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1114
#medicover #medycyna #lekarz
Cześć. Pierwszy raz w życiu jestem obrzydzony sytuacją jaka mnie spotkała. W moim kierunku, z ust lekarza medycyny pracy w placówce medicover przy ulicy Cybernetyki 19 w Warszawie padły słowa "boje się pana" oraz "takich jak pan nie powinniśmy przyjmować". Chodzi oczywiście o szczepienie przeciwko Covid-19.
Nigdy nie wyszedłem z placówki medycznej tak zniesmaczony, zażalenie złożyłem zarówno w recepcji jak i droga elektroniczną. Mam również zamiar złożyć je pocztowo jak tylko wrócę do domu.
Zdaje sobie sprawę, że prawdopodobnie sytuacja zostanie po prostu olana, ale chciałbym zrobić coś więcej w tej sprawie, czy w ogóle mogę coś zrobić? Pani Kąkol profilu na znanym lekarzu nie ma.
  • 429
  • Odpowiedz
@KurzeJajo co tu się za fiesta odkleja. Wszyscy się pod Twoim wpisem rozwodzą czy się szczepiłeś i z jakiego powodu nie, a kompletnie umyka fakt, że wg Twojego opisu lekarz Cię potraktował jak śmiecia xD. Nie ważne w sumie jakie badania robisz, płacisz więc naturalnie powinieneś być obsłużony bez docinek,więc zgłaszaj gdzie popadnie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Nigdy nie wyszedłem z placówki medycznej tak zniesmaczony, zażalenie złożyłem zarówno w recepcji jak i droga elektroniczną. Mam również zamiar złożyć je pocztowo jak tylko wrócę do domu.


@KurzeJajo: XDDD

Bardzo dobrze lekarz się zachował, podzielam zdanie w 100%
  • Odpowiedz
@MarianoaItaliano: nie może działać w dwie strony bo w momencie w którym wykluczymy ludzi z dostępu do służby zdrowia, powinniśmy ich zwolnić ze składek, a brak 45% ludności w składkach na służbę zdrowia spowoduje jej roztrzaskanie w pył. Mogę sobie popłakać że dokładam więcej do nfz niż osoby na minimalnej, a czekam w kolejkach za nimi ale to jedyne co mogę zrobić bo na tym polega publiczna służba zdrowia. Wykluczmy jedną
  • Odpowiedz
@programista15cm: masz racje, lekarze powinni mieć wybór i móc nie obslugiwać osób niezaszczepionych. Prywatnie mieliby po prostu nieco mniej pacjentów, a w placówkach powinni po prostu zarabiać proporcjonalnie mniej, tam 52% podstawy czy jak to tam wygląda. Proste rozwiązania na proste problemy.

Ja zwykle chodzę do lekarzy prywatnie i jeszcze nikt mi się nie żalił, nikt nie pytał o szczepienia, ba, nawet nie kazał siedzieć w masce.
  • Odpowiedz
@Tranzystor_IGBT: popieram wolność wyboru. każdy powinien mieć prawo odmówić jakiejś usługi tylko to zawsze musi mieć przełożenie finansowe. to nie dotyczy prywatnych biznesów bo tam to przełożenie działa naturalnie, bardziej dotyczy to pracowników którzy czegoś z jakiegoś powodu nie chcą robić. oni, będąc na etacie także muszą takie przełożenie mieć, szczególnie w firmach publicznych.
  • Odpowiedz