Wpis z mikrobloga

Chodzą za mną dwie gry Immortals Fenyx Rising oraz #chivalry 2. Co wykop o nich sądzi?

O ile grałem w demo Immortals i mi się podobałoe to nie wiem co lepiej kupić samą podstawę czy kupić golda za ( 33$ na psstore) a co do Chivalry 2 to chciałbym potraktować tą grę bez spiny i włączyć sobie ją na godzinkę pościnać kilka głów i wyłączyć czy to dobry pomysł żeby tą grę w ten sposób traktować ?

#ps4 #ps5 #chivalry2 #immortals
  • 7
@patrol411: Jak wyżej napisałe @ethics - powiedziałbym nawet, że taki klon Zeldy zmieszanej z Assasins's Creed Oddysey - przynajmniej ja tak się czułem przechodząc tę grę. Dosyć monotonna w późniejszej części gry (stąd porównanie do AC:O), niemniej jednak bawiłem się zaskakująco dobrze w samej podstawce.
@patrol411 z fenyx bawiłem sie świetnie, zwłaszcza czeluście są bardzo dobrze zaprojektowane a elementy zręcznościowe często wymagające. Polecam. Chociaż faktycznie nudzi sie zanim się skończy przez powtarzalność.
@patrol411 Chivalry mega gierka, gameplay jest starsznie miodny. Jedyna wada to to, że przy każdym większym update gra leży bo zespół zajmujący się gra jest niekompetentny (polecam poczytać na reddicie). Aktualnie gra jest w dobrym stanie ale trzeba się liczyć z tym, że przy kolejnym większym patchu może się to zmienić