Wpis z mikrobloga

@getin: Im więcej ludzi będzie obsranych po proroctwach tych wariatów, tym większe wyniki będzie można osiągać na rynku. Uznali, że Biden #!$%@? socjalista demokrata tfu podwyższy podatki, a tu nic takiego się nie stało
@getin: Ja w ramach ratunku przed inflacją od paru tygodni śledzę różne porady w necie. Daleko mi do eksperta, ale powoli zaczynam odróżniać ludzi z rzeczywiście szczerymi i rozsądnymi poradami od jakichś "trejderów" szpanujących z jaką łatwością rozpracowują rynek. Trader21 ewidentnie pasuje mi do tej drugiej kategorii.
wiesz, w dowolnym zakresie czasowym każda teoria może się sprawdzić, bo przecież hossa w końcu musi się skończyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@getin: Nikt nie ma szklanej kuli żeby ci powiedzieć co będzie jutro. Nie istnieje taki analityk który ci coś przewidzi w perspektywie pół roku. Nie bardzo wiem czego oczekujesz? Że jeśli jutro nie sprawdzi się teoria jakiegoś analityka to znaczy że bredzi? xD
@getin: @woj_st: To co mówił że zarobi i dlaczego zarobi się sprawdziło więc to idealnie weryfikuje tradera21 jako niezłego gracza.

Już pomijam fakt że jego najbardziej szurskie odklejone teorie NWO też się sprawdzają xD chyba zaczne pić wodę strukturyzowaną xD
@KochanekAdmina: Chyba dla własnego spokoju psychicznego wolę myśleć, że jest szurem niż, że korporacje i rządy sprawią, że będę pracował jak chomiczek w kołowrotku nie mając żadnej własności, opłacając abonamenty ( ͡° ͜ʖ ͡°). Wizja świata, w którym człowiek ma być coraz biedniejszy w imię ekologii mnie przeraża.
Chyba dla własnego spokoju psychicznego wolę myśleć, że jest szurem niż, że korporacje i rządy sprawią, że będę pracował jak chomiczek w kołowrotku nie mając żadnej własności, opłacając abonamenty ( ͡° ͜ʖ ͡°). Wizja świata, w którym człowiek ma być coraz biedniejszy w imię ekologii mnie przeraża.


@czup: Ale to nie są szurskie teorie. Wystarczy prześledzić historie banków centralnych. Gwarantuje ci że pierwsze 100 stron pierwszego tomu
KochanekAdmina - > Chyba dla własnego spokoju psychicznego wolę myśleć, że jest szure...

źródło: comment_1637675313FQ04oNoYaNfCcLOyNJilNE.jpg

Pobierz
@KochanekAdmina: Ja wiem, że to nie są szurskie teorie, ale chyba wolę myśleć, że tak jest ( ͡° ͜ʖ ͡°) I tak z tym nic bezpośrednio nie zrobię, jedyne co mogę zrobić to jak najbardziej uniezależnić się finansowo.