Wpis z mikrobloga

Witam.
Szukam długiej wiatrówki do 1,5k. Nie chcę modelu, który wymaga jakichkolwiek modyfikacji. Będzie to prezent dla osoby która raczej nie chce się bawić w modyfikowanie. Na ten moment nie wiem czy ma być łamana, pcp, pca itd. dlatego fajnie by było znaleźć kilka alternatyw.

Nie ukrywam, że gdyby było to dla mnie to wybrałbym pcp - i tutaj pada pytanie. Czy zwykłym kompresorem da się ogarnąć temat?

#strzelectwo #bron #wiatrowki
  • 9
Na ten moment nie wiem czy ma być łamana, pcp, pca itd. dlatego fajnie by było znaleźć kilka alternatyw.


@szatek16: a przyjebię się, a co xD
z zasady, alternatywa może być tylko jedna, nie ma kilku alternatyw :P
co do karabinka, z miesiąc temu na olx za ok 800pln była pcp, za resztę albo używaną butlę dokupujesz(jest to możliwe, też widziałem), albo pompkę.
imo, jest to do zrobienia, w używkach, i
@szatek16: Do czego ta wiatrówka ma być? 1,5k na sam karabinek? Świat pcp jest fajny, ale na to trzeba większy budżet, żeby wszystko "grało" - sam karabinek to nie wszystko, jeszcze wypadałoby mieć optykę (nawet coś ze średnio-niskiej półki), przetoczkę, butlę i być z miasta (lub okolic), gdzie nabiją butlę do tych 300bar, bo nie wszędzie to takie oczywiste. Miałem sprężynę i pcp (AirArms S400), AA S400 to super karabinek, ale
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szatek16:
Zwykłym kompresorem nie nabijesz wiatrówki PCP, potrzebujesz około 200 barów. Albo specjalny kompresor, albo pompka PCP(ale tutaj się namachasz pompując, miałem i nie polecam) albo butla i ładowanie kartusza z przetoczki.
Ciężko będzie się zmieścić w tej kwocie ze wszystkim, zakładam że skoro to prezent to raczej nie chcesz dziadować i kupować używki.

W tej kwocie masz szeroki wybór jeśli idzie o sprężyny i to sprzęty z wyższej klasy jak
@szatek16:
Miałem HW 77, naciąg dolny, wersja długa, kupiona w akhobby i przez nich tuningowana. Sprzęt był bardzo celny, składny ale też dość ciężki, co trzeba brać pod uwagę aby strzelanie nie było męczące. Sprzęt przeznaczony do strzelania z mechanicznych przyrządów jako że nie ma podwyższonej baki. Teraz spradziłem jego ceny i karabinek przez trzy lata podrożał o 1000 złotych ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Miałem okazję postrzelać