Wpis z mikrobloga

Kobieta mnie zablokowała i skasowała mój komentarz, bo śmiałam napisać, że się nie szczepiłam i Covid przeszłam jak lekkie przeziębienie, a tam jakieś baby w komentarzach zachwycone, że się zaraziły i po 2 dawkach szczepionki miały "tylko" 3 dni 39 stopni gorączki i od tygodnia są mega osłabione. Covid to jednak stan umysłu XD
#koronawirus #covid19 #covidianie
L.....y - Kobieta mnie zablokowała i skasowała mój komentarz, bo śmiałam napisać, że ...

źródło: comment_1637694518t1DxO3sPVfLmSDQMhkaTIL.jpg

Pobierz
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@LilyOfTheValley nie zadawaj niewygodnych pytań tylko migusiem leć po trzecią dawkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@przegryw162cm: Przecież opka nie zadała żadnego pytania, tylko się wysrała pod wpisem zachęcającym do szczepień "a ja się nie szczepię i żyję, hehe, ale jestem mondra"

@LilyOfTheValley: Mam nadzieję, że jak ją stary zapina to też tam psiknie gdzie trzeba dezynfekcją co by covidem się nie zarazić. Psa i kota niech
@instalacja: Boosterek już przyjęty? Twój mało świadomy o otaczającym go świecie pięciolatek też gotowy na szpryce? O takich babach jak ta z postu tylko ohydne kawałki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
a ja się nie szczepię i żyję, hehe, ale jestem mondra


@instalacja ma do tego prawo, skoro ten koronawirus jest tak niebezpieczny, to niech rzad przestanie sie pieścić z nami w tańcu - wprowadzi obowiazkowe szczepienia i za kilka miesiecy konczymy ten cyrk. (Plus oczywiscie ustawa o odszkodowaniach od firm farmaceutycznych za NOP-y)
Wiesz są zawsze dwa punkty widzenia, dla niej to ty jesteś kretynką


@President_Hubert: jestem kretynką, bo napisałam zgodnie z prawdą, że przeszłam Covid łagodnie bez żadnych szczepień?

Covid to jest nowa religia, więcej - covid to jest nowa sekta. Przerażające.


@Tetsuya:też mam takie wrażenie, to nie jest normalne...