Wpis z mikrobloga

Ja co miesiąc robię przelew na organizacje Pro life.


@taukuZielonka: nikt nie pytał

Za miesiąc wracam do PL i będę wspierać również Konfe


O, z 5,00001% podskoczy w końcu na 5,00002% xD

A Wy sobie szczekajcie dalej, póki co absolutnie nic nie osiągnęliście ¯\(ツ)/¯


To aż czuję się zaszczycony, że taki człowiek sukcesu z osiągnięciami na zmywaku zagranicą znalazł chwilę czasu żeby mi pojechać ( ͡° ͜ʖ ͡°
@dabi: no bo do zmajstrowania dzieciaka wystarczy chłopak a do wychowania potrzeba mężczyzny. Jeśli był to rozpadający się związek to dziecko wcale go nie scali więc jeśli ktoś na tym traci to tylko ten płód.
@enslavedeagle wiesz, nie stać Cie na moje porady, ale tego tipa masz za friko: wygoglaj sobie słowo "dyskusja". Jako lewicowemu faszyscie mogło Ci umknąć. Temat mojego zawodu sam wyciągnąłeś, ale chill, nie wymagam od Ciebie zbyt wiele :)
wygoglaj sobie słowo "dyskusja"


@taukuZielonka: Niestety niczym sobie nie zasłużyłeś, by być poważnym partnerem do jakiejkolwiek dyskusji. Równie dobrze mógłbym próbować dyskutować z ujadającym psem przywiązanym do pręta pod monopolowym, bo swoje wtrątki w tym wątku zacząłeś dokładnie od tego - od ujadania.

PS., to że w co drugim zdaniu zwrócisz się do kogoś per "lewaku" nie sprawia magicznie, że to co piszesz zaczyna mieć sens. Prawdę mówiąc działa to zupełnie