Wpis z mikrobloga

Mój ojciec uważa że nie mogę wyjechać do usa bo:
1. Ty wiesz ile kosztuje bilet w jedną stronę? jak uzbierasz 6 tysięcy na niego?! (sprawdziłem przy nim i 1k XD)
2. Musisz mieć wizę przecież! (zostały zniesione w 2019 XD)
Jeszcze mi zarzuca że nie znam języka i że nie będzie mnie stać na ubezpieczenie. Jak mu uświadomiłem że na zmywaku by mój poziom życia tam wzrósł 10x niż w domku rodzinnym to się czerwony zrobił cały.
Chciałbym mieć wspierających rodziców a nie takiego debila eh
#przegryw
  • 57
@Ardenciara: Podświadomie pewnie zdaje sobie sprawę, że sam mocno #!$%@?ł ale dotychczas te wątpliwości pozostawały niewyartykułowane - swoją decyzją możesz rozgrzebać te rany. Ja tam, bez wahania bym powiedział:
s.....e - @Ardenciara: Podświadomie pewnie zdaje sobie sprawę, że sam mocno #!$%@?ł a...
@Ardenciara: on daje ci rady przez pryzmat swojej dupy. Jeżeli mówisz że ten dom jest #!$%@? i gdzie indziej mi będzie lepiej to podwalasz jego światopogląd. On nie przyzna ci racji na zasadzie "tak synu masz rację, jedź. Tam będzie Ci lepiej" bo jego ego dostałoby po dupie. Musiałby sam przed sobą przyznać że tutejsza rzeczywistość czyli jego(!) rzeczywistość w której zapewne spędził (albo zmarnował) ostatnie kilkanaście lat jest #!$%@?. Więc