Wpis z mikrobloga

Jedyną firmą, która zrobiła (i wciąż robi) sensowne promocje jest Allegro. Morele to śmiech na sali, promocje są jedynie wirtualne i niczego nie da się kupić w cenie, która za zadanie miała jedynie przyciągnąć frajerów. Z kolei promocje w x-kom są zwykłe, podobne można znaleźć w inne dni. Na Amazonie jest totalna kupa, tam nie ma nic ciekawego, nawet ich "promocje" z outletu/warehouse'a to cienizna jakich mało, ale w ogóle to jakiś żart, że Polska dostaje co najwyżej używany sprzęt. Co ciekawe, ta ostatnia firma jest wybitnie promowana na #pepper , co chwilę widzę jakieś śmieci dodawane z Amazona, które mają po 200 plusów i więcej. Zgaduję, że firma Bezosa zatrudniła klakierów/ma boty, bo innego wytłumaczenia na to nie widzę (to samo można znaleźć w podobnych cenach gdzie indziej).

#morele #xkom #amazon #blackfriday #takaprawda
  • 18
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Bethesda_sucks:
Jak jedna rzecz, której chcesz nie tanieje to nie znaczy, że promocji nie ma wcale. Po prostu za dużo ludzi chce tej samej rzeczy w tym samym czasie ;) Chciałem kupić Samsunga s21, czekałem na dobrą cenę a jak weszła dobra to nie zdążyłem kupić bo zabrakło. Ostatecznie kupiłem Asusa Zenfone 8 o 350 zł taniej i w sumie spełnia więcej moich wymagań niż ten Samsung.
ale w ogóle to jakiś żart, że Polska dostaje co najwyżej używany sprzęt.


@Bethesda_sucks: taguj to #projekcie

Uzywanych rzeczy wlasnie na amazon.pl nie ma. Ja juz pisac w jakims temacie, to moze jednak warto by jakis reasearch zrobic ¯\_(ツ)_/¯

A smieci z amazonu o ktorych piszesz to bledy przewalutowania. Czemu pomijasz np zegarki garmina, na ktore amazon.pl ma najlepsze ceny?

Rownie dobrze mozna by uznac ciebie za pracownika allegro. A promocje
tak jak teraz Surface Pro 7 za 3500zł


@Peter_Mountain: Ale to jednak używka, przy tak drogim sprzęcie bym nie ryzykował.

Jak jedna rzecz, której chcesz nie tanieje to nie znaczy, że promocji nie ma wcale.


@Endrius: Skąd założenie, że jedna rzecz? Nie dorabiaj sobie własnych teorii. Prawda jest taka, że na Amazonie nawet w promocji nie ma rewelacyjnych cen i podobnie dostanie się gdzie indziej. Mają kilka marek gdzie regularnie
Gdzie pomijam?


@Bethesda_sucks: ano tu: "Na Amazonie jest totalna kupa, tam nie ma nic ciekawego". Moze totalna kupa jest dla ciebie, dla kogos kto szuka np garmin instinct, nie znajdzie go taniej niz aktualnie na amazon.pl. Polar vantage m, czy pas H9 tez sa najtaniej w PL.

Krytykowac w czambul sklep, bo nie ma calej oferty w promocji, to troche lipa. Powyzej ktos ci wrzucil zarowki, hurr durr one sa slabe
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bethesda_sucks:
Może przesadziłem osądzając pochopnie, jednak prawda jest od zawsze taka, że dobre ceny są tylko dla cierpliwych (i ewentualnie sprytnych) a odnoszę wrażenie, że takich ludzi jest coraz mniej.
@Iliilllillilillili: Żyję, dzbany z wykopu dali mi cichego bana i zablokowali mi dostęp do konta (nie mogłem się zalogować bez podania kodu, który przyszedł na telefon z nieaktywnym już numerem), moje zgłoszenia mailowe zostały olane. Dopiero teraz, gdy wprowadzili ten cały bajzel mogłem się zalogować. Oni sami tego nie ogarniają xD.

W razie czego znajdziesz nas (mnie, Lisarosa i paru innych fanów erpegów) na Discordzie: https://discord.gg/WfWq7Ejm