Wpis z mikrobloga

@pancerna_piesc_dzieciatka_jezus: Tak, to jak zostałem wiele razy odrzucony przez dziewczyny, spowodowało taką katastrofę w mojej psychice że bałbym się tego. Myślałbym że to jakiś teatrzyk z ukrytą kamerą czy coś, bo przecież nigdy żadna dziewczyna mnie nie chciała, a wręcz wszystkie się mną brzydziły. Na szczęście seks z pożądania femoida względem mnie jako rasowemu #przegryw mi nie grozi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@pancerna_piesc_dzieciatka_jezus: dokładnie. Nie zapali, brzydzę się brzydkimi laskami, tak jak laski mną się brzydzą. I nie mam im nawet tego za złe bo sam względem ulanych pannic z pryszczami 1/10 mam odczucie obrzydzenia na myśl że miałbym z nią ten teges. Skoro nie mogę mieć ładnej laski to wolę być sam, niż szukać sobie żeńskiej #!$%@? genetycznej na moim poziomie atrakcyjności do związku.
@pancerna_piesc_dzieciatka_jezus: Nie wiem. Ogólnie mówię tylko o tym jacy ludzie wyglądają ładnie, bo jestem chyba ace, więc mnie podobanie może nie dotyczyć. Lubię szczery uśmiech bez szczerzenia zębów. Nie podobają mi się chyba osoby o standardowej i poniżej wadze, wolę takie z lekką nadwagą. I w okolicy mojego wzrostu (165cm).