Wpis z mikrobloga

@Opposition_Fuhrer: nieprzyjemny masz styl narzucania własnej opinii, kpiący i pogardliwy. Piszesz to samo któryś już raz. A mnie na wstępie interesowałaby twoja motywacja. Dlaczego próbujesz mnie ośmieszyć? Jaki masz w tym interes?
Abym nie dzielił się wiedzą z innymi, bo zrobią sobie krzywde? Szlachetnie. I faktycznie sobie zrobią.
Popełniłem dzisiaj chociaz 1 błąd w tym co tu pisałem? Nie. Wydarzyło się wszystko tak jak napisałem z wyprzedzeniem.
Nasladowanie moich ruchow przyniosło
  • Odpowiedz
@Fangu: Udowodnij że nie tracisz spekulujac pieniedzmi. Nie jeden trade. Że nie tracisz, pieniędzy tradujac nimi wielokrotnie. To jest oczywiste że wychodzisz na minus. Nie masz żadnej przewagi. Przy połowie na plus a połowie na minus masz wartość oczekiwaną ujemną, dąży do zera. Tracąc 50%, po czym i zyskując 50%, jesteś -25%.
Żeby odrobić stratę 90%, musisz zrobić zysk 800%.

Od wielu lat na tagach na co dzień, dziesiątkach tys. wpisów
  • Odpowiedz
@Fangu: Takich jak ty były masy. Każdy zarabiał wrzucał swoje kreski i każdy znikał bardzo szybko :D
Jesteś po prostu kolejnym i też znikniesz. Z resztą ty już sobie uświadomiłeś że tylko tracisz. Ale uzależnienie, chęć zysku silniejsza. Hazard.

https://www.youtube.com/channel/UCxJVpoGoMz26USybfsBQ7cg/videos

Tego pamiętam. Jego kanał wspaniale pokazuje żywot przeciętnego spekulanta krypto. Na mega moonie, jak ETH #!$%@?ło w styczniu 2018 a z nim wszystkie shity założył kanał o AT :D Jeszcze jakieś
  • Odpowiedz