Wpis z mikrobloga

Po 4 miesiącach ostrej depresji, po 6 latach nie wychodzenia ze swojej nory, ze swojej strefy komfortu zeszłego piątku zrobiłem to. odważyłem się iść z przyjaciółką na miasto. Z tą samom o której pisałem w innych postach, nadal nie wyjawiłem jej że kocham się w niej od 7 klasy, i tak by mnie odrzuciła, kiedyś napisała ze jestem najlepszym chłopakiem jakiego zna ale na nic innego nie moge liczyć. może w nowy rok coś do niej napisze o swoich uczuciach.
w kazdym razie od bardzo dawna poszlismy na miasto i czulem sie bardzo dziwnie, ze kazdy sie na mnie patrzy jak zwykle, kawa była dobra, dyniowa, nigdy takiej nie pilem, nostalgłem jak to kiedys bylo fajnie bez depresji. ogolnie dziewczyny to koorwy a p0lki to chyba najbardziej. no ale nie o tym miał być post, a o tym ze czuć dobrze człowiek. przynajmniej ostatie 3 dni.... od poniedziałku znów gehenna
#depresja
#pokazmorde
#blackpill
#feels
#przegryw
Frygus96 - Po 4 miesiącach ostrej depresji, po 6 latach nie wychodzenia ze swojej nor...

źródło: comment_16381088661eNXjx2wwTJRsie0hgUl5r.jpg

Pobierz
  • 11
@Frygus96: powiedz jej co czujesz, a jak nie to tak jak ktoś wcześniej napisał, napisz w liście wszystko co ci na sercu leży. Bo potem zwiąże się z kimś innym i będziesz żałował (akurat dziś czytałem tutaj jak chłop się bał miłość wyznać, baba już ohajtała się z innym + 2 dzieci a ten ciągle o niej myśli( ͡° ͜ʖ ͡°))