Wpis z mikrobloga

Patrząc na naszych rodzimych fanatyków religijnych, mam takie wrażenie, że gdyby tylko media wycierające sobie mordę kościołem bardziej konkretnie wskazywały kim są ci mityczni "oni", którzy kradną i rozmontowują nam państwo, to mielibyśmy podobne zamachy.


@majcher_krk: Tak stara babcia level 99 dokonuje zamachu bombowego na spożywczak bo kasjerka to prywaciarz ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@WiesniakzPowolania: taka prawda, jeżeli dzisiaj ktoś jeszcze wierzy w jakiś Bogów, to zwyczajnie boi się nicości i nie potrafi przyjąć do wiadomości, że ludzie gówno wiedzą tak naprawdę, bo to co z kosmosu zwiedziliśmy to zaledwie chwycenie klamki od drzwi kosmosu, ale spoko zlecą Ci się tu zaraz katolicy i będą #!$%@?ć swoje modły xd
  • Odpowiedz
@altruistyczny: Nie, bo nadal nie widzisz problemu i tego w jakim celu religia została wymyślona, nie dopuszczacie do siebie faktu, że obecne religie wszystkie pochodzą od boga słońca i generalnie to ktoś was mocno robi w #!$%@?, ma świetną organizację do trzepania kasy i rządzenia, najzwyczajniej religie to narzędzia do kontroli i tyle. Ja wiem, Ty swoje ja swoje, nikomu nie zabronię w coś wierzyć, ja zwyczajnie podziękuję, nawet jeżeli to
  • Odpowiedz
@altruistyczny: No tak, bo Ty się z tym nie zgadzasz. Co może nie jest faktem, że ten świat jest #!$%@?, ludzie są traktowani jak psy, większość żyje w ubóstwie, ludzie umierają na ulicach z głodu, wojny dla kasy gdzie znowu giną ludzie. Powiedz mi gdzie jest ten wasz #!$%@? łaskawy Bóg? Gdzie są wszystkie objawienia i cudy? Nie było kamer i aparatów były cuda, teraz są aparaty i kamery cudów nie
  • Odpowiedz