Wpis z mikrobloga

Która siłka w Żorach wg. was lepsza? Vita-sport czy Fabryka Formy? Zastanawiam się którą wybrać i z jednej strony Fabryka wydaje się spoko, bo jest tam bardziej nowocześnie, ale jest zabawa w jakieś umowy i z automatu pobiera kasę co miesiąc jak Netflix, a w Vita po prostu doładowuje się karnet, ale nie wiem jak tam w środku wszystko wygląda, czy nie ma syfu itd. xD #zory #pytanie #silownia
  • 10
@Zevis większość siłowni oferuje coś takiego jak darmowy pierwszy trening. Najlepiej po prostu się wybrać i skorzystać bo to wszystko kwestia gustu- jeden woli oldschool i klimaty piwnicy a inny sieciowki ¯_(ツ)_/¯
@Zevis healt fit! Fajna atmosfera, stosunkowo mało ludzi i zero szpanu. Brak abonamentu płacisz co miesiąc przy kasie gotówką. Trochę dużo ludzi dzisiaj po południu było bo chyba wystraszyli się obostrzen
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@M4rcin: A gdzie to jest w ogóle? Koło aquarionu? Jak jest tam ze sprzętami i z czystością w placówce? :D a i czy mają worki treningowe? xD
@Zevis: w aquarionie na dole. Czystość bym powiedział że na najwyższym poziomie. Sprzątają co kilka h. Sprzęt to zależy co chcesz robić. Jest brama, stojaki z lawka i sztanga, duzo hantli, suwnica, brama rack, duzo maszyn do ćwiczen, bieżnie, schody, orbitreki. Ja tam chodzę od 5 miesięcy i nie narzekam na brak sprzętu. Najważniejsze , że na maszynach są sztabki z ciężarem i nie trzeba nosić\przekładać obciążenia, a to mnie strasznie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@M4rcin: Dzięki () w sumie to chyba się nawet tam zapisze, bo mam bliżej i z tego co pisałeś wydaje się git ( )
@Zevis 19zl za 1h wejście. Prawda jest taka że nikt nie sprawdza ile czasu jesteś. Kiedyś z 1h robiłem 1.5h :) karnet za 119zl na mc. Opłaca się brać na początku miesiąca. Liczą od 1 do 31dnia miesiąca. W połowie płacisz tyle samo co od 1.