Wpis z mikrobloga

@I-____-I: Jak ustawię EQ na telefonie z apką i słuchy podłączę do innego urządzenia po BT to słuchy grają z nastawą EQ z apki. Obstawiam, że będzie tak samo z kablem. Jak Ci bardzo zależy to w nocy mogę to sprawdzić.
@premier: jak nie zapomnisz to możesz sprawdzić i dać znać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Połączenie przewodowe chciałbym wykorzystywać z Akai MPC, więc najlepiej jakby dało się ustawić dźwięk bardziej neutralny (od podobno standardowego bardzo basowego).
@Leniek: @I-____-I: Sprawdziłem. Słuchy po ustawieniu w apce na każdym innym urządzeniu BT grają wg EQ apki, czyli programują się niejako lokalnie. Po podłączeniu kabla zapina się profil, który nazwałbym zachowawczy. To co się ustawiło w apce po kablu nie działa i jak na moje nie można tego zmienić. Zostaje zatem tylko zewnętrzny EQ, który zmoduluje Ci sygnał po kablu. Mam w ogóle wrażenie, że wpięcie jacka wyłącza BT w
@I-____-I: Zastanów się czy jest sens dopłacać do 4. Mam xm3 i moim zdaniem różnice są na tyle niewielkie ze nie ma sensu przepłacać 2x. Ostatnio można było wyrwać xm3 w promocji za 650zl ( ͜͡ʖ ͡€)