Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Od kiedy pamiętam ludzie mnie nie znoszą, w pewnym sensie rozumiem dlaczego ale nie dociera to do mnie, cały czas myślę o sobie w jak o dobrej osobie i czuję jakbym waliła grochem o ścianę kiedy próbuję przekonać samą siebie że to ze mną jest coś nie tak a nie z wszystkimi ludźmi których w życiu poznałam. Nigdy nie poznałam osoby do której każdy czułby niechęć, wszyscy ludzie których spotkałam byli lepsi ode mnie. To strasznie głupie i egoistyczne ale chciałbym poznać osobę której też wszyscy wokół nie lubią, najlepiej dziewczynę bo łatwiej byłoby mi się z nią utożsamić, żeby zobaczyć u niej zachowania podobne do moich i zrozumieć jakie popełniam błędy. Czy ktoś ma podobnie?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61a67dbc596226000a579474
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania: ludzie nie lubią szczerości. Ludzie nienawidzą osób, które są bardziej świadome. Ludzie boją się prawdy. Ludzie nie rozumieją dystansu do siebie. Ludzie gardzą tymi, którzy nie traktują życia poważnie.

Jeżeli myślisz, że nikt Cię nie lubi, i chcesz poznać kogoś z jeszcze niższą pewnością siebie, znaczy, że długa droga przed Tobą. Samoakaceptacja pozwoli Ci nie tylko zmienić perspektywę istotności opinii innych naczelnych humanoidów, ale też pomóc innym w podobnej sytuacji.
@AnonimoweMirkoWyznania: może tak na prawdę znoszą, ale sobie wmawiasz? Może każde krzywe popatrzenie odbieraz jako ogromną niechęć? Pro tip: zawsze zakładaj że ktoś cię lubi. Wtedy będziesz go lubił, a ludzie lubią ludzi którzy ich lubią.
A automatyczne odbieranie sygnałów jako nielubienie, to samospełniająca się przepowiednia, bo wycofujesz się i zachowujesz się jako osoba nielubiana, a tym samym cię nie lubią. Zawsze zakładaj że cię lubią.
czas myślę o sobie w jak o dobrej osobie


@AnonimoweMirkoWyznania: każdy tak o sobie myśli, nawet jak chwilę wcześniej wbijał komuś nóż w plecy ... ale teraz dał 2zł bezdomnemu pod sklepem i już jest git ( ͡° ͜ʖ ͡°) też nie wszystko co Ty uważasz za dobre, tak jest odczytywane, nie każdy chce tego samego.