Wpis z mikrobloga

Czy ktoś wie jak wygląda rozwiązanie umowy z orange(dokładnie pakiet Orange Love internet+komórka), bo będąc dzisiaj w punkcie, miła pani powiedziała, że u nich niczego nie rozwiążę tylko muszę iść do innego operatora i oni to zrobią(chciałem zostać w orange na karte ale baba mówi, że tak to nie ma i jak rozwiązuję to całość usług) . Poszedłem do sieci gdzie chciałem zostawić numer i tam przeniosłem numery, następnie wszedłem na konto i nagle abo z 110zł zrobił się 220(?), ktoś wie o co chodzi czy to normalne, że w orange nie mogłem rozwiązać umowy?
#orange #swiatlowod #internet #kiciochpyta
  • 7
@Czapelek: Co ty w koncu rozwiazujesz, umowe na swiatlowod czy telefon? Jesli rozwiazujesz umowe ktora jest na czas okreslony masz kare do zaplacenia i kwote za miesiace pozostale do zakonczenia umowy. Przeciez przenoszenie numeru nie jest magicznym sposobem na zerwanie umowy tylko mechaniznem utrzymania numeru pomimo zmiany operatora. Wiadomo, ze umowe trzeba zerwac ale jesli nie masz jej na czas niekreslony czy z miesieczniem okresem wypowiedzenia, ponosisz konsekwencje wczesniejszego zerwania.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Czapelek: https://www.orange.pl/omnibook/rozwiazanie-umowy

Tak najłatwiej przejść na kartę gdzieś. A później mogę polecić Orange flex. 25 zł 15 GB neta rozmowy sms i mms bez limitu lub 30 zł 30 GB reszta to samo i wyższe pakiety jeszcze są. Ale neta to bez przerwy z promek można mieć.

Jak będziesz chciał o flex popisać go dawaj pw. Mogę też wysłać kod polecający dostaniesz po miesiącu zwrot 30 zł.
@krzywy_kanister: Mam umowę do 26grudnia(jak już pisałem orange Love internet światło 600Mb/s i telefon do tego dobrany) jako że orange w mojej lokalizacji wali w uja i więcej internetu nie ma jak jest chce przejść do Inea. Chciałem rozwiązać umowę jednak żeby mi zrobili telefon na karte przejście z abo na karte. Baba mówi że nie może albo całkiem zrywam i tracę numer albo idę do innego operatora i oni cały