Wpis z mikrobloga

Pamiętam czasy świetności i przyjaźni typu troje muszkieterowie jak miałem 17 lat piliśmy dzień w dzień barmanskie za 8 zł a 11 zł na cpn i raz poszliśmy kupić sobie takowe to miała być krótka noc i kumpel bierze jedna a ja krzyczę przy ladzie ej kurrr weź dwie weź dwie co ty i zostałem takim memem trochę koniec końców wyszło dobrze bo nawet 2 to było za mało i z 3 razy kierowce załatwialiśmy na cpn żeby dokupić kolejne i kolejne trochę tego się piło teraz bym zwymiotowal po jednym łyku pewnie teraz już czegoś takiego nie ma bo znaleźli ziomki sobie baby dobrze im życzę niech się mną nie przejmują byle byli szczęśliwi trochę mi smutno że zostałem sam a zawsze stawiałem na przyjaźń a nie na kobiety czy rodzinę ale to nic
#wpisynocom #elviswpis
  • 8
@Yokoetneivvis: W poniedziałek w Dino kupowaliśmy barmańskie i były w podobnej cenie z tego co pamiętam ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja byłem tylko kierowcą, ale koledzy i jedna koleżanka obalili 4 takie :D Oni to akurat zaprawieni w boju, więc nie było się czego bać, ale na koniec w maku trochę siary narobili :D Na szczęście nie w mieście wojewódzkim, do którego nam bliżej xD Ogólnie było