Wpis z mikrobloga

@Jarubot: to fakt, hype był tak ogromny, że to musiało jebnąć. Chociażby fakt, że w mieście nie ma zbyt wiele do roboty, nawet nie można pograć na automatach, które są rozstawione wszędzie.

Ale w gruncie rzeczy to jest bardzo dobra gra, klimatem zjada wszystko, w co kiedykolwiek grałem.

Po prostu tutaj panuje taka narracja, że jak nie #!$%@? Cyberpunka to z automatu trafiasz do wora „psychofanów” i innych cipków
@Jarubot: o widzę fan MGS ( ͡° ͜ʖ ͡°) w mojej skromnej opinii najlepsza seria gier jaka powstała.

A co do Cyberpunka, to gdyby rok wypuścili tę grę w obecnym stanie, to napewno odbior byłby całkiem inny. Co prawda ponoć na ps4 fat nadal ledwo chodzi, ale tak się kończy wydawanie gier nextgenowych na starych konsolach, mogli odpuścić i byłby spokój.
@BardGT: chciałem czekać na new game plus, ale jednak sobie darowałem.
Zaczynam od nowa bo jednak za pierwszym razem zrobiłem o wiele mniej niż chciałem, wiec teraz gram sobie bez pośpiechu i przytulam każdą ścianę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Powinni zrobić premierę w tym roku i widać ją w takim stanie jak jest obecnie + od razu z łatką nextgen i byłoby kozacko.


@Smartek: Myślisz? Znając porządki w cedepie to dalej tam byłoby wymyślanie co tam jeszcze dodać i zmienić zamiast szlifować to co już jest. Moim zdaniem taki solidny kopniak w tyłek wyjdzie im na zdrowie. Już słychać, że komunikacja na linii developerzy - zarząd uległa zmianie.