Wpis z mikrobloga

mateosze rocznik 85-95 to literalnie najlepsza grupa społeczna w tym kraju: w miarę jeszcze młodzi, wychowani w relatywnej "biedzie", widzieli dziub dziuba, najczęściej wyborcy konfederacji, humor z 2009r rodem z wielkiego mixu youtube i komixxów, szkalują papieża, antyimigranci, no trzymają ten kraj na barkach jak Atlas. A im dalej w las tym więcej do dźwigania
#polskiedomy
  • 140
@pedros92: no tak jest. Pozniej czlowiek idzie do pracy i przesiaka tym pierdzieleniem przy kawce i kombinatorstwem. Zaczynasz twierdzic ze bez tego sie nie da i trzeba kombinowac no i oczywiscie wlacza sie DAJ DAJ DAJ bo inni tez biora!
przesiaka tym pierdzieleniem przy kawce i kombinatorstwem. Zaczynasz twierdzic ze bez tego sie nie da i trzeba kombinowac no i oczywiscie wlacza sie DAJ DAJ DAJ bo inni tez biora!


@MehowM: Nie pracuję w biurze, więc nie mam przerwy na kawkę. Jestem przeciwny programom socjalnym w takiej formie, jak to teraz jest. Jestem wolnościowcem w dalszym ciągu, po prostu widzę, że Bosak i ekipa to nie są żadną miarą wolnościowcy, zresztą
no tak jest. Pozniej czlowiek idzie do pracy i przesiaka tym pierdzieleniem przy kawce i kombinatorstwem. Zaczynasz twierdzic ze bez tego sie nie da i trzeba kombinowac no i oczywiscie wlacza sie DAJ DAJ DAJ bo inni tez biora!


@MehowM: #!$%@?, dalej wierzę w wolny rynek, tylko nie w te katolickie głupoty.
zresztą uważają, że w Białorusi jest lepiej.


@pedros92: i pod wieloma wzgledami maja racje. Jak do polityki podchodzisz na zasadzie o boze ten zly Pan powsadzal ludzi do wiezen a nie widzisz jakie sa faktycznie tego wplywy na polske to reprezentujesz poziom typowej osoby, ktora polityka interesuje sie wtedy jak TVN albo TVPIS oglada.
"Kto za młodu nie był socjalistą, ten na starość będzie #!$%@?, ale kto na starość socjalistą pozostał,
po prostu widzę, że Bosak i ekipa to nie są żadną miarą wolnościowcy


@pedros92: I co z tego? I tak bardziej wolnosciowej partii w sejmie nie ma. Jezeli wolnosc to twoje jedyne kryterium przy wyborze partii tzn, ze na inne partie nie powinienes nawet spojrzec bo to oznacza albo mega glupote albo skrajna hipokryzje¯\_(ツ)_/¯
@Relkin: Zawsze beda za mali. Jedyne wyjscie to partie "Korwinowskie" reszta to plankton i skonczyly marnie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
Do ludzi co wyrośli z Korwina mam jedno pytanie. Do jakiej partii dojrzeliscie? Za każdym razem jak z niego próbuje wyrosnąć, to pojawia się jakąś Jahira, jakiś Sasin, jakis Zandberg. Pomóżcie mi!

@Vakabayaschi:

Ja właśnie mam z tym ogromny problem. Nie ma w naszym kraju żadnej partii pomiędzy twardą lewicą i twardą prawicą. Brakuje mi kogoś kto jest otwarty gospodarczo, jest pro UE, nie obchodzi go religia, życie prywatne itp.
Mógłbym
@rzuf22: a co jest złego w konfederacji biorąc po uwage reszte partii. Chetnie zaglosowałbym na inna partie jakby była jakas powazna libertarianska. Korwin jest nadal top 1 z partii w polsce.
najczęściej wyborcy konfederacji


@Enzo_Molinari:

Jak ktoś ma więcej niż 25+ lat i dalej się łapie na populizmy konfederacji, a w szczególności mając na uwadze, że to katoliccy zamordyści (NO ALE WOLNY RYNEK CHCEEEEE REEEEEE - to też zresztą zabawne, bo "wolno rynkowa" partia opiera swoją myśl na memcenie, który nawet nie jest posłem, jest dobry w podatki, ale sam przyznał parukrotnie, że to co mówił o obcięciu ZUSu, Vatu i tak
@Enzo_Molinari: No niestety, tak konfederacja jak i Korwin odlecieli całkowicie. Ci pierwsi są chetniejsi do batożenia gejów i zakazywania aborcji niż do znoszenia podatków, ten drugi wypowiada się na tematy o których nie ma zielonego pojęcia i wychodzi na głąba.
@Enzo_Molinari: Podstawowy błąd. Konfa nie ma już nic wspólnego z wartościami prezentowanymi przez UPR. Rocznik 89 here. Głosuję na Tuska. Nie narzekam na młodsze pokolenia, bo po prostu mam z nimi mało kontaktu. Pewnie jest tak jak w każdym pokoleniu, są bystrzejsi i mniej bystrzy. Żyję te 32 lata i miałem okazję obserwować kiedy Polska się najbardziej rozwijała. A rozwijała się najlepiej przy w miarę wolnorynkowej gospodarce za czasów SLD i
najczęściej wyborcy konfederacji,


@Enzo_Molinari: #!$%@? tam... może kiedyś konfederacja i Korwin do mnie przemawiała, ale jest dokładnie tak jak piszą "z konfederacji się wyrasta" - rocznik 86 here!
mam inne zdanie xD to często oderwani od rzeczywistości ludzie. Jeszcze pielęgnuja kult zapierd#lu bo w latach szkolnych to było im wtłaczane do łba. Na dodatek mają w sobie stare PRL wychowanie w którym matka to świętość. Plus już mentalnie to boomerzy co jojcza jak to kiedyś było dobrze jaki to był poziom i dzisiejsza młodzież to debile xD


@szynszyla2018 wygadana jesteś jak na trzylatkę. Będziesz w moim wieku to zobaczysz
@Enzo_Molinari: niestety najwięcej problemów mamy z naszymi rodzicami.

Wielu z nas trochę podróżowało, zobaczyliśmy kawałek świata, rozwinęliśmy horyzonty i marzenia. Internet pokazał nam inne życie... a nasi starsi to ludzie w stylu "joka restaurancja, ja ci mielonych nosmoże za 20zł na tydzień" "jokie wyjozdy, na dupie siedź, trzeba pracować" "się ciesz że robotę masz i na kredyt sobie mieszkanko kup" i oni się już nie zmienią, bo wychowali się w innym
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Enzo_Molinari: może nie najwięcej, ale mimo wszystko jeśli weźmiemy pod uwagę wynik globalny konferencji, a w tej grupie wiekowej to jednak to oni wprowadzili do sejmu konfederację xD
W ogóle ilu pod tym postem trolli w stylu: prowadzę firmę i głosuje na zandberga xDDDDDD
Do ludzi co wyrośli z Korwina mam jedno pytanie. Do jakiej partii dojrzeliscie? Za każdym razem jak z niego próbuje wyrosnąć, to pojawia się jakąś Jahira, jakiś Sasin, jakis Zandberg. Pomóżcie mi!


@Vakabayaschi: Co jakis czas podstawiaja wlasnie jakas partyjke na szybko co ma odebrac troche tego elektoratu. Niestety ludzie sie na to lapia (Kukiz) i bardzo szybko zaczynaja juz bluzgac i wysmiewac Korwina, ze oni wyrosli itd. Pozniej kiedy dociera