Wpis z mikrobloga

**TRLD: Play przepisał mój aktywny numer na kogoś innego (_)

To jest po prostu żart. Numer aktywny, opłacany regularnie, nagle zaczyna przekierowywać na inną osobę. Znajomi żalą się że ktoś inny odbiera. Wysłane kilkanaście zgłoszeń/reklamacji jeszcze
20 listopada zapewnienia że usługa działa poprawnie - teraz informacja że numer został jednak został przekazany na inną osobę wcześniej.

Numer wykorzystywany w autoryzacji do banku, również cała prywatna korespondencja, dane medyczne, telefony od tak przekierowane do innego klienta.
Z miesiąca na miesiąc bez żadnego wytłumaczenia na aktywnym koncie (prepaid) z środkami (regularne doładowania) numer przepisany na innego klienta**

Co to za cholerny absurd? W odpowiedzi na zgłoszenie zachęcają mnie do aktywacji innego numeru (_)

Nawet nie wiem jak to opisać, to brzmi tak idiotycznie - może z tej bezradności zawołam @ZaufanaTrzeciaStrona @niebezpiecznik-pl

#play #afera #wykopefekt #telefony #operatorzykomorkowi #oszukujo @play_polska
d.....s - **TRLD: Play przepisał mój aktywny numer na kogoś innego (ಠ_ಠ)

To jest p...

źródło: comment_1638524444uvQ3f7dZdnpPjuJXkynGDI.jpg

Pobierz
  • 229
  • Odpowiedz
@devones: ja tez miałem podobną sytuacje.

I to nr dosyć unikatowy i pewnie przez to trochę warty.

Najlepsze jest to, że był ciagle widoczny na profilu klienta a jak zadzwoniłem na niego odebrał jakiś dzieciak. Tato mu ponoć sprawił pierwszy telefon dopłacając za "prosty" nr(°°
  • Odpowiedz
@devones Miałem kiedyś dwa razy podobną sytuację, ale w Heyah. W czasach gdy nie trzeba było SIM rejestrować. Numer miałem z 5 lat, opłacany używany. Pewnego popołudnia dostaję SMS z informacją że numer jest używany nielegalnie. XD Blokada totalna numeru. Z infolinią brak kontaktu bo zablokowane, a jak dzwoniłem z innego numeru to nie mogli pomóc bo muszę zadzwonić z tego zablokowanego. XD
Jak zadzwoniłem od ziomka do siebie to jakiś chłop
  • Odpowiedz
@devones: o #!$%@? XDD współczuję


@exyvL: Już wkrótce trzeba będzie współczuć klientom UPC, bo będą mieli możliwość zmierzyć się z "legendarną" jakością obsługi klienta Play... Ja od nich uciekłem właśnie przez ten pożałowania godne BOK do innego operatora lata temu, to teraz sami do mnie przyczłapią w internecie stacjonarnym po zakupie UPC...
Myślałem, ze przez te 8, czy 10 lat jak już nie mam z nimi nic wspólnego coś się
  • Odpowiedz
@devones: ja wiem, że niby moje 2 numery i kilka numerów z rodziny to nic (i nie padną przez to) dla kogoś pokroju play, ale chyba na serio pora poszukać jakiejś innej alternatywy widząc co się dzieje ostatnio i jaką słabą i zwyczajnie #!$%@?ą siecią są
  • Odpowiedz
  • 1
@devones: O w mordę, grubo. Mam nadzieję że pchniesz to dalej i dostaną po dupie za #!$%@? takich cyrków. Daj znać jak się sprawa dalej potoczy.
  • Odpowiedz
@devones: byku, idź do prawnika i weź to zgłoś do jakiegoś urzędu ochrony konsumentów czy coś takiego. Z takimi dużymi firmami sam nic nie wskurasz, idź do papugi i jakieś urzędasa od ochrony konsumentów, może to coś da.

Moim zdaniem nawet jakbyś wytoczył sprawę sądową i udowodnił, że w wyniku przepisania numeru i poinformowania miesiąc później straciłeś ileś tam PLN to masz dużą szanse na jakieś odszkodowanie
  • Odpowiedz