Wpis z mikrobloga

@rozowawkorpo: Już któraś edycja z kolei pokazuje ze w d… ma się preferencje drugiej osoby. Kiedyś Mosak powiedział ze to nie jest koncert życzeń. To na cholere te ankiety. Chyba żeby robić wszystkim na przekór. Przykładowo: wyzwolonej i lubiącej seks Ewie dali prawiczka Darka, który mieszka z mamusia i siostrami czy ciotka. Który nie bzykal bo nie ma takiej potrzeby xD i to na nią Mosak wsiadł z morda ze to
@XxxErr: wydaje mi się, że w większości przypadków to właśnie kobiety były pokrzywdzone. W mojej opinii:
1.Ewa z pierwszej edycji - nieporadnym wykładowcą Dareczkiem
2.Ania z drugiej edycji - niewiernym Grzegorzem z jednym widelcem w mieszkaniu
3.Martyna z trzeciej - Przemkorożcem
*4.Agata z trzeciej - Maciejem (ok, ona nie zachowywała się super) ale pod kątem atrakcyjności on był kilka poziomów niżej
5.Joanna z czwartej - Adamem
6.Oliwia z czwartej - maminsynkiem
Sytuacji w których to przyszły mąż się nie spodobał wizualnie było w tym programie wiele. A że partnerka się nie spodobała? Może ze dwie/trzy.


@kartelling: bo może to kobiety bardziej patrzą na wygląd
Przedszkolance dali alkoholika


@shnitzel: nie chce mi się tego nawet komentować bo po prostu nie warto - strasznie powierzchownie oceniasz ludzi. Nawet nie znasz tego człowieka, a oceniłaś całą sytuację przez pryzmat dosłownie kilku scen. Domyślam się, że nawet nie wiesz jaki cyrk teraz odstawia ta "ukochana przedszkolanka".