Wpis z mikrobloga

@jmuhha: Normalnie po kilku latach #!$%@? bo trzeba to to naprawić, to trawnik, zielsko, basen stelażowy rozkładać składać, trampoline, wyrywać trawe między kostką, w kółko naprawy drobne. Pamiętam czasy jak wracałem do mieszkania po pracy miałem na wszystko wy..ne, i więcej pieniędzy. Zamykasz mieszkanie i jedziesz na tydzień nie martwiàc się o podlewanie trawnika rabat. Dom jest kajdanem i obowiązkiem. My to zrobiliśmy dla dzieci, jeszcze do tego kot i pies
  • Odpowiedz
@karpiel_w_bulecke: Lap plusa, masz w 100% racje, dom jest fajny jesli
1. lubisz majsterkowac i nie masz dwoch lewych rak,
2. lubisz fizyczna prace po godzinach,
3. Lubisz w nocy w stawac do kazdego szmeru... a moze to rura przecieka albo gdzies cos sie dzieje...
4. Masz juz wszystkie mozliwe narzedzia, z domem powinno sie dostawca tak komplet, dom i narzedzia
Lista pewnie dluzsza ale co by nie bylo to "twoj
  • Odpowiedz
@havocki: Kurde, jak ja nie lubię wstawać do tych szmerów w nocy, a to sąsiad przyjedzie, a to drzwi od auta się zamkną, a to jakiś typ kopnie kamień na ulicy, a to nagle jakiś plastik strzeli, a to jakieś głosy z zewnątrz, patrzysz a tam coś w krzakach chodzi.
Dom, to tragedia jeśli nie jest się bogatym.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 52
@jmuhha: Jeśli lubi się majsterkować i dbać o ogródek to super sprawa. Ja jestem zadowolony, bo na codzien pracuję umysłowo i dbanie o domek uważam za formę rozrywki i relaksu.
  • Odpowiedz
Aha jeszcze teść z wieżowca się wkółko wpi..la na chata i siedzi po tydzień bo kur.wa stary dureń w bloku się dusi. Teraz kupiłbym apartament w centrum. Całe szczęście nie mieszkam nad morzem jak mój znajomy który ma zawaloną chate od maja do pazdziernika kuzynostwem, jeszcze między sobą się drą bo ten był zadługo, co on myśli ja też chce pojechać, to zwykłe chamy my tylko dwa razy po tygodniu byliśmy u
  • Odpowiedz