Wpis z mikrobloga

Zacząłem grać grać od jakiegoś czasu Wind Druidem, bo Czardziejka pod Blizzard mi się znudziła.
Fajnie się nim grało na normalu i koszu, biegnie się nim przez mapę, a moby same padają od Huraganu, nawet nie trzeba nic klikać. Na piekle za to, Wind Druid nie ma startu do Czarki niestety... Pokonanie Mefisto czy Diablo - Druidem to kilkadziesiąt sekund (trzeba się nim dużo ruszać podczas walki), a Czarka zabija ich w parę sekund. Dodam, że dwie postacie mam podobnie ubranie, z bis itemów to tylko spirit - tarcza i magefisty. Jedyna różnica to w poziomach (ok. 10lvl).
Dodam jeszcze, że wkurzające w Druidzie jest to wolne Tornado oraz, że nie zawsze leci tam gdzie byśmy chcieli.
Jakaś postać w D2 dorównuje Czarce w byciu OP? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#diablo2resurrected
  • 5
@Zorganizowany_chaos: tak średnio. Masz trapsinke, dość uniwersalna postać, masz amke na błyskach - zajebiście krowy czyści, jest nekro summoner dość uniwersalny (ale rozwija skrzydła z enigmą). Smiter na Ubery za grosze. Wszystko zależy co chcesz robić, ja ostatnio zrobilem frenzy barba i czyści krowy, CS i Travi dużo szybciej niż moja czarka ale jest ubrany za 5x tyle co ona.
@Zorganizowany_chaos: siema zalozylem konto zeby cos podpowiedziec jako ze robilem "walk" kilkoma charami w d2r absolutnie bez zadnego taxi
absolutnym op jest hammerdin ale gra nim jest monotonna, ciagle zmienianie vigor/concentr. zrobilem solo norm nm i hell, chyba hell ukonczylem na classicu bez LOD majac 47 lvl (rada a3 padla na 3 mlotki) ale gra nim na pewno nie jest tak beznadziejna jak czarka ( w patchu 1.09 byly czarki zarabiste,