Wpis z mikrobloga

Stało się. Pewno wielu z was to ucieszy… wczoraj zadzwonili do mnie z emigracji i wezwali na komisariat. Anulowano mi wizę (foto w komentarzu) i dostałem 24h na opuszczenie kraju (dokładnie do dzisiaj do północy czasu chińskiego). Dodatkowo otrzymałem 20k RMB grzywny i zablokowano moje konta bankowe wiec musiałem pożyczyć gotówkę. Z tego co się dowiedziałem poszło o ten wpis: https://www.wykop.pl/wpis/62169823/tsai-ing-wen-czyli-zona-puchalke-znana-szerzej-jak/
Nie wiem czy któryś z wykopków na mnie doniósł czy tez monitorowali moje wpisy na wykopie.
Jestem właśnie na lotnisku, wychodzę z szoku i powoli zaczyna do mnie docierać co się stało. Kilka lat życia legło w gruzach. Zaraz się popłacze. Przy okazji chciałem przeprosić każdego kogo tu uraziłem swoimi wpisami. Naprawdę, uważajcie co piszecie w internecie żeby was nie spotkało to co mnie. Jutro będę w Europie. Nie mam nawet ubrań zimowych o gotowce nawet nie wspomnę. Rodzina wysłała mi Western Union wiec jakoś dam radę.
Ten film jest chyba moim ostatnim jaki nagrałem w Chinach:
https://www.wykop.pl/link/6396281/ceny-pradu-w-chinach-i-inne-odpowiedzi-na-pytania-widzow/
Dajcie wykop na pocieszenie.
Jeszcze raz przepraszam wszystkich.
#chiny #tosachiny #oswiadczenie
Pobierz
źródło: comment_16386173164n9ahUloPnl2IQT67nZ0Rd.jpg
  • 86
@LuckyStrike: Przyznaj się, że inwestowałeś w Evergrande (bezpośrednio w akcje lub pośrednio w mieszkania) i teraz wstyd Ci przyznać, że zostałeś bursztynowo wyruchany jak klienci Amber Gold ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@LuckyStrike: hehe

@Seacrest9

@LuckyStrike: Ale przecież to taki wolny kraj i nie ma cenzury. To jak to się stało że Cię tak przycięli ci wspaniali towarzysze? Taka wolność, cuda a tu go #!$%@? za 2 zdania w internecie. Nawet o Tienanmen kłamałeś a tu takie jazdy Ojej... XDDDDDDDD ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°
słaby z ciebie troll, kiepsko przygotowany bait. Trzeba było chociaż coś napisać lub nagrać na YT. 2/10


@mivus: nie jesteście tego warci, wpis na mirko to i tak dużo. Jest w gorących? Jest! Obiecałem gownoburze? Obiecałem i jest Dopiero się rozkręcam. Będziecie o mnie na wigilii rozmawiać.