Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Niech ktoś mną potrzasnie wreszcie. Skąd ci wszyscy ludzie mają tyle pieniędzy? Zawsze myślałem że dobrze zarabiam #programista15k z tej strony. Co miesiąc mam z 15 do 20 tysięcy złotych na czysto w wieku 32 lat a ludzie dookoła mnie kupują mieszkania, domu, meble za kilkaset tysięcy złotych. Przecież żeby mieć zdolność kredytową na 3 mieszkania to trzeba mieć umowę o pracę a nie b2b i trzeba zarabiać naprawdę dużo

Oglądałem sobie dzisiaj #bogatydombiednydom I skąd ci bogaci mają tyle pieniędzy? Jakiś pendel z żoną z instasia ma chałupę za milion, facet jest wysportowany (ma czas na trening) ma dziecko (czas) i ogólnie wszystko w pyte. Skąd??? Tylko dzieciakow ma bogatych rodziców? @freak-0 pisał że pracował z tym gościem. Jak to jest możliwe? Oświecisz mnie proszę? R

Co nie oglądam telewizję (a rzadko) to sobie myślę jak to możliwe że średnia pensja w Polsce to 6000. Tyle nieruchomości nad morzem, tyle mieszkan w Warszawie, tyle kamienic w Krakowie. Skąd?!

Kradzież? Lewe fundusze? Bogaci rodzice po pgrach? Pucki w Niemczech?

#pracbaza #korposwiat #gospodarka #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61aba432596226000a57e4dd
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
Pobierz
źródło: comment_1638647338Anl83VY9OMLpiW9mh6mXxC.jpg
  • 81
@AnonimoweMirkoWyznania: Jesteś zwykły bidok a nie programista 20k, bo tacy najbardziej nabierają się na pozerskie szpanowanie hajsem którego się nie ma.

Zarabiając 20k miesięcznie można na pokaz, w oczach innych, stworzyć obraz jakbyś był milionerem zarabiającym 200k. Wynajmujesz mieszkanie, wynajmujesz od czasu do czasu Ferrari i inną klasę premium, wrzucasz fotki na Insta. I już ludziki bezkrytycznie mianują cię milionerem. Nawet ludzie z debetem na koncie potrafią w oczach innych stworzyć