Wpis z mikrobloga

#!$%@? oddać golden bala! ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@krL1312: #!$%@?ć, dla mnie Robercik ma dwie i tyle. Nie musi mieć w gablocie.

Zresztą najważniejsze jak się będzie mówić po latach. Dlatego trzeba powtarzać i wtedy przy każdych rankingach powtórzą, Lewandowski nie zdobył raz bo pandemia, a drugi raz, bo Messi popularniejszy.

Wiadomo, że za X lat będzie się gadać tylko Ronaldo Messi, jak obecnie Pele/Maradona. Ale niech
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@LukaszN: Jeśli wiedział wcześniej o wynikach plebiscytu, to może powinien olać cały ten France Football i powiedzieć wprost, że ich #!$%@? i nara.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@dyszka: ale szanuje za te dwie minuty, w których nie owija w bawełnę. Mówi jak jest.
I ten #!$%@? plebiscyt piękności powinien być dawno ucywilizowany.
  • Odpowiedz
@onpanopticon: Weah nie był wybitny? Opie zmiłuj się.

Wiem co chcesz powiedzieć, ale przykład był słaby. Obawiam się też, że za kilka lat nikt już nie będzie pamiętał okoliczności, tylko po prostu będzie zapisane, że Lewy nie zdobył tej nagrody. Nic na to nie poradzimy i tego się już nie da naprawić ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@LukaszN: Swoją drogą to jest #!$%@? niepoważne trochę. Messi, jeden z największych piłkarzy w historii tej dyscypliny. Ikona, człowiek rozpoznawalny w każdym zakątku świata a poza swoim rodzimym językiem ni #!$%@?, ani słowa i czesc. #!$%@? na świat, niech oni się męczą żeby go zrozumieć.
#!$%@?, to jest dla mnie niepojęte. To dowodzi tylko w jakiej on bance był trzymany w tej Barcelonie. Grał tam #!$%@? 20 lat i nie miał
  • Odpowiedz