Wpis z mikrobloga

To może jeszcze wojska które oswobodziły jeńców z obozów III Rzeszy nazwiesz terrorystami bo zaatakowały biednych hitlerowców? którzy mordowali ludzi w komorach gazowych?


@Namarin: Masz zerowe pojęcie o historii. Tak byli terrorystami. Weszli w sojusz z ludźmi którzy mieli identyczne obozy nazywane GUŁAGAMI. Moralnie wcale nie byli lepsi od hitlerowców.
  • Odpowiedz
@NaczelnyMizoginRP: @mateos11: @Namarin: jak były protesty BLM w USA to tez popieraliście niszczenie przez nich własności prywatnej?


@Schwarzenberger:
BLM to czarni podpalali biznesy i domy zwyklym ludziom, na dodatek sam ruch byl watpliwy, co z reszta wychodzi ostatnio jakimi rasistami sa czarni z tego ugrupowania.

A tutaj co mamy? Rozwalili jedynie barierki ktore w sumie po chwili obok ustawili.
Juz ci mzog wyzarlo od jakichs CNN i innego
  • Odpowiedz
@ashmedai: szury to agresywne #!$%@?, typowa skrajna prawica


@murdoc: Antifa rozwalajaca miasto i bijaca ludzi.
I sleep
BLM pali pol miasta i rozkrada sklepy.
I sleep
Zwykli mieszkancy nie zgadzaja sie z segregacja i rozstawili barierki na boki.
Literalnie szury i faszysci!
  • Odpowiedz
Porównujesz przestrzeganie prawa (czy słusznego czy nie to inna kwestia) do wykonywania rozkazów? Rozumiem że chodzi o wykonywanie rozkazów przez żołnierzy


@mlodyernest: Nie, akurat chodziło o wykonywanie rozkazów tyranistycznego rządu, czyli przestrzegania jego prawa które jest wycelowane w obywateli.
  • Odpowiedz
A TO SĄ NIBY TE SAME SPRAWY? Oskarżasz go o bezsensowne porównanie a sam używasz ad hitlerum i holokaustum xD. Czy ty jesteś normalny?


@Mikka: Widząc jak on porównał nie zaszczepionych do BLM, zniżyłem się do jego poziomu i swoim porównaniem pokazałem mu gdzie się myli. Tylko taki był cel tego zabiegu. Jeśli tego nie ogarnęliście to przykro mi bardzo.
  • Odpowiedz
@Schwarzenberger: niedowidzisz czy co? Nic tu nie zniszczono, przewrócono i przesunięto na bok metalowe barierki. Na filmiku widać, że ludzie się rozpierzchli po jarmarku i nikt niczego nie niszczył.
  • Odpowiedz
@Schwarzenberger: to byla inna sytuacja bo to byly murzyny, czego nie rozumiesz lewaku?
a potem bedzie placz jak kilka lat temu jak to uchodzcy rozwalali jarmarki, a biali europejczycy nigdy by tego nie zrobili. i mozna wracac do swojej banki, lewaki zmasakrowane
  • Odpowiedz
@ashmedai: w wiadomościach na polsacie padło stanowcze stwierdzenie, że to był grupowy atak antyszczepionkowców na jarmark objęty obostrzeniami ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
niesamowite jak się myliśmy myśląc, że zachodnie społeczeństwa są skukoldyzowane i bezbronne przed lewackim szałem a okazuje się, że mają więcej rigczu niż społeczeństwo Bolandii


@RotflCopter:

kilka szurów

całe społeczeństwo


No daleko w życiu zajedziesz z takim generalizowaniem, daleko. No ale na Wykop idealnie, tu jest wszystko czarno-białe.

Uczestnicy protestu krytykowali także działania podejmowane w szkołach i wobec dzieci, chcąc „chronić” te ostatnie przed dyktaturą zdrowia.


XD choroba prawem nie
  • Odpowiedz
tak właśnie wyobrażam sobie antyszczepionkowców, bydło bez kultury.


@wellwellwell: A wyobrażaj sobie ich jak tam chcesz, po wuj mi to piszesz?

gówno, a nie różne sprawy, hipokryto


@wellwellwell: No jeśli nie widzisz różnic między BLM a osobami zaszczepionymi które w ten sposób dają wyraz sprzeciwu wobec segregacji i dyskryminacji to masz człowieku problem. Ja ci z nim nie pomogę.
  • Odpowiedz