Wpis z mikrobloga

Właśnie skończyłem oglądać BCS, zwlekałem z tym sporo czasu po obejrzeniu BB. Z jednej strony żałuję, że obejrzałem dopiero teraz, ale z drugiej cholernie się cieszę, bo zakładam, że większość z Was już dawno ma to za sobą, a ja miałem okazję raczyć się tym fenomenalnym serialem. Po początkowych odcinkach nie sądziłem, że tak się wkręcę, ale każdy kolejny sezon stawał się coraz lepszy. Musiałem się z tym z Wami podzielić, bo teraz zostałem z pustką, jak to po obejrzeniu czegoś tak dobrego.
#bettercallsaul #netflix #seriale
Lychee - Właśnie skończyłem oglądać BCS, zwlekałem z tym sporo czasu po obejrzeniu BB...

źródło: comment_1638723402D8ivkeaykyqrEECKZNZE6w.jpg

Pobierz
  • 6
@Lychee: Ja jakoś w połowie 2020 łyknąłem cały serial i do dziś czekam na nowe odcinki... Na szczęście już bliżej niż dalej, aczkolwiek jeszcze podobno zostały im do nakręcenia 2 odcinki. No i oczywiście martwiący jest fakt emisji ostatniego sezonu w dwóch częściach.
@JaTuTylkoNaMoment: Czekamy! Smuci tylko trochę fakt, że to już ostatni sezon. @BloodyBogdan: Gdzieś o nim słyszałem. W wolnej chwili na pewno obejrzę, dzięki! @xgypsy: Na całe szczęście mi zostaję trochę krótszy okres do wyczekiwania. Miejmy nadzieję, że szósty, a zarazem ostatni sezon przebiję każdy z wcześniejszych
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lychee: witamy. Ja oglądałem co roku z nowy sezon więc za wiele nie pamiętam w sumie. Mam więc szanse oglądać jeszce raz to arcyezieko, zanim wypuszcza ostatni sezon. xD