Wpis z mikrobloga

#aliexpress #tracking czy ktoś zamawiał ostatnio z Ali i wysyłka poszła przez Cainiao Standard for Special Goods z numerem 0055? Z tego co widziałem, to dość długo to idzie. Możecie powiedzieć ile wam średnio takie przesyłki/listy szły, zanim dostarczył je kurier pocztexu?
  • 16
@Andczej: Tam nie ma tego Cainiano. Chyba, że ja nie widzę, standardowy ASS idzie ok 14 dni. A z tego co czytałem ten Cainiano Standard for Special Goods to jakiś ślimak (pomimo, że teraz i tak wszystko wolniej idzie)
@JaTobieTyMi: moja ma ten sam status... Ostatnio gadalem z jednym mirkiem i podesłał mi zrzut ekranu swojego trackingu. Szła mu paczka 70 dni... Zanim kurier pocztexu to dostarczył (dostał paczkę dwa dni temu a zamawial we wrześniu)
@JaTobieTyMi: Ten status czasami pojawia się wcześniej, a czasami później od wysłania paczki przez sprzedawcę i nie ma się nim co sugerować. Najważniejszy jest tu czas, w jakim ta przesyłka dociera do Ciebie od wysyłki przez sprzedawcę. A to jest 70 dni tak jak napisał Ci maxxuell. Ile Twoja jest już w transporcie?