Wpis z mikrobloga

Panowie, korzystacie moze ktoś z Was z transmitera do auta? Szukam takiego który czyta karty pamięci, nie ma ogromnych szumów i dobrze gra, przy czym nie jest jakiś wielki, bo nie chce żeby strasznie wystawał. Rozglądam się i narazie jedyny sensowny to Rock B301 z tym, że jest dosyć spory. Macie i używacie coś podobnego?
#samochody
  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MrDaarkness: tak z ciekawości, karty pamięci ? Ktoś tego jeszcze używa ? Chce ci się bawić w ściąganie muzyki z #!$%@? wie jakich stron i później to przegrywać? Jak Ci neta szkoda to nie łatwiej kupić np Spotify i oobrac sobie muzykę na telefon ?

Ja też mam roidmi 3s. Gra i jest spoko. Jedyne co mi w nim nie pasuje to że częstotliwości trzeba zmieniać z aplikacji, ponieważ jak jadę
@straznik_internetuf: Mam juz muzykę zgraną, bo zanim zmieniłem auto miałem inne radio, w tym radiu nie mam nawet kabla aux ani wejscia, a nie chce wydawac 1000 zl na inne radyjko. Muzyka jest, a nie chce podłączac pendrive czy bluetooth. Pendrive znow będzie wystawać, a przez Bluetooth nie lubie, rzadko korzystam, chyba ze musze i szkoda baterii w telefonie.