Wpis z mikrobloga

  • 7
mój drapie w drzwi w przedziale 4-6 i nie mam pojęcia co robić, bo śpię przez to 4h dziennie xD


@Akayari eee, nie trzymać kota? zwierzę nokturnalne/krepuskularne jest aktywne w nocy/o świcie, to normalne. Dziwią mnie Twoje żale.
  • Odpowiedz
@Yokoetneivvis: @Kinior: Miałem tak ze swoim to musiałem mu przestawić zegar biologiczny. Między 19 a 23 nie dawałem mu zasnąć za chiny ludowe, bawiłem się z nim, zaczepiałem. Czasami ze zmęczenia wręcz się rozpływał w rękach ale tydzień czasu takiej 'zabawy' i dawał pospać już w nocy normalnie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
@widme: Mój mąż po takiej nocce, jak koty o 6 rano siadają mu na głowie i zaczynają lizać, chodzi cały dzień i tyka kota jak tylko zaśniesz z tekstem "śpisz, podoba ci się jak ktoś cię budzi?" XD
  • Odpowiedz
  • 0
@widme muszę spróbować. A jak się bawisz z kotem? Mój goni za wstążką, albo poluje na mój palec, ale nie wiem, czy to jakoś nie uczy go agresji.
  • Odpowiedz
@Yokoetneivvis: w sumie co taki biedny kot ma zrobić, całe życie w więzieniu ~45m2,gdzie po tygodniu zna wszystkie kąty i zapachy, nigdzie nie wychodzi bo nawet na balkon mu nie wolno, i ze dwa razy w zyciu spierdzielił na klatkę schodową na 2min i to tyle z przygód w zyciu...

To niech se chociaż głośno pooddycha o tej 4:15 skoro ma właścicieli, którzy prawdopodobnie nigdy go nigdzie nie zabrali
  • Odpowiedz