Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zbiku90: Te koty patrzą się na niego jak w święty obrazek, mógłby im nawet nasikać do posłania a dalej byłby pancio nr 1, bez człowiek eva. Za to ja wystarczy że się krzywo spojrzę i kot obrażony.
  • Odpowiedz
@anzelmbohatyrowicz: Koty na wolności nie chodzą se bo lubią tylko kieruje nimi instynkt łowiecki. Oczywiście ryś nie będzie zadowolony z zamknięcia w mieszkaniu ale kot domowy, po zaakceptowaniu człowieka nie będzie zbyt skory do ucieczki i potwierdzi Ci to każdy odpowiedzialny i świadomy właściciel kota.
Co do przestrzeni dla kota to nie jest kwestia powierzchni płaskiej. Bo kot jako ambush predator nie potrzebuje wybiegu jak pies bo kot nie biega setek
  • Odpowiedz
Mógłbym zrobić takie zdjęcie z moją córką, lat 2 i 4 miesiące, która dzisiaj o 5:40 wyszła z łóżeczka, zaczęła się rzucać po podłodze i krzyczeć jak te feministki na zlotach w połączeniu z jakimś pomiotem szatana.
  • Odpowiedz
  • 1
mój kot wieczorami grzecznie czeka przed swoją "klatką sypialnianą", dostaje kociego chrupka i bez protestu daje się zamknąć. O 6 rano jest wypuszczany i z buziakiem w czółko zaczyna nowy dzień. Działa od 10 lat.

oczywiście. Lepiej jak kot tłucze się przez całą noc i wszyscy są niewyspani. To nie jest dziki kot. To kot domowy, ma żarcie, ciepło i uwagę a jego jedynym zadaniem jest dać się wyspać tym, którzy na
  • Odpowiedz