Wpis z mikrobloga

@Biszkopcik jakbyś oglądał scenki zamiast bezmyślnie klikał w klawiaturę i strzelał do murzynów to byś zrozumiał fabułę.


@wujogm: ja jej dalej nie rozumiem, mimo że nie poganiałem. po prostu ta fabuła jest słaba, nie umywa się do tej z VC. gangi ruchanie gangi ruchanie to jedyne co w niej jest xD
@Biszkopcik: Generalnie GTA3, GTA Vice City i GTA San Andreas to jedno uniwersum.

GTA3 toczyło się chyba po prostu wtedy, kiedy była wydana gra (2001). GTA: VC to oczywiście late 80', do których jest pełno nawiązań. A GTA: SA to lata 90', które słynęły z wojen gangów i ciężkiego rapu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Del: mi kiedyś Mirek poradził, żeby sobie podpiąć pada do xboxa. Pewnie nie masz xboxa i na nic Ci ta wiadomość, ale jak masz to jest taki uchwyt za trzy dyszki podpinasz do telefonu i klasa, śmiga bardzo ładnie, a jak wiemy, pad do Xboxa bardzo wygodny
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Czerwony_Krokodyl: Akurat mam XB. Ale pada do telefonu też mam, tylko jakieś cudo z AliExpress i po prostu szukam czego lepszego. W każdym razie, dzieki za profit z tym uchwytem.