Wpis z mikrobloga

Nagrałem ostatnio FILM w #pracbaza akurat robiliśmy audyt fabryki produkującej jacuzzi w #chiny .
Jeden z moich widzów napisał w komentarzu pod filmem tak:

Jezu. Jak patrzę na ten brak BHP szczególnie przy pracy z robotem to aż mnie ciarki przechodzą a pracuje programując tego typu maszyny

Nie wiem o co mu chodziło. Jak dla mnie wszystko wszystko dobrze jest w porządku, dobrą robotę robią chłopaki i niech się to trzyma. Co myślice?
#bhpfailure #robotyka #automatyka #tosachiny #bhp
LuckyStrike - Nagrałem ostatnio FILM w #pracbaza akurat robiliśmy audyt fabryki produ...

źródło: comment_1638946797rOK8LlceXprZYHonHh7DCW.jpg

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
@LuckyStrike: Podobnie jak ty, nie musze wklejac zadnych zdjec na zaden dowod, przekonywac ciebie tez nie mam zamiaru, bo jestes propagandysta chinskiego dobrobytu, wiec nie ma to sensu logicznego.

Ale wiesz, sa ludzie, ktorzy byli w Chinach, ktorzy widzieli sporo, maja kontakty, i niestety twoje pitolenie bezkrytyczne latwo weryfikuja, na co reagujesz agresja, bo boli cie ego jako guru od Chin.

Ale w koncu ludzie w Chengdu pracuja w fabrykach i
  • Odpowiedz
Jeden z moich widzów napisał...

@LuckyStrike: miał rację, roboty powinny pracować w klatkach, tak by człowiek nie mógł wejść w strefę ich działania. To podstawa zasad bezpieczeństwa w pracy z robotami.
  • Odpowiedz
@LuckyStrike: Sam sie poruszalem po miescie, dojezdzalem do chinskiego chaebola. Wiesz, wspolpraca inzynierska na wysokim szczeblu.

Dlaczego negujesz moje doswiadczenia? XD ktos nosil nade mna ten smogowy ekran? Ale jestes pocieszny. Moje rozmowy z innymi inzynierami i taksowkarzami i zwyklymi ludzmi to faktycznie nic, zauwaz, ze podobne nic jak jakiegos przecietnego ciulacza z polski, ktory jest POSREDNIKIEM i na niczym wlasciwie nie musi sie chyba znac, poza byciem krasomowca i negocjatorem.
  • Odpowiedz
@Leel00 w polskiej " lakierni" kumpel to robil bez maski,okularow, t shircie i do tego po fecie,wymiar pracy? Standard 14h " bo termin" aaa za odciag sluzyl wentylator pokojowy, latem +40
  • Odpowiedz
to nie jest lakier tylko żelkot. Potem poleci na to włókno szklane .


@komar251: Ja nie napisałem że to lakier. Wykopki jak zwykle popuszczają wodze fantazji. A tak poza tym to polecam zapoznać się z całym filmem, pozdrawiam serdecznie
  • Odpowiedz