Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
@Klimbert: filmik z Luksemburga jak ludzie wjeżdżają na jarmark świąteczny:

"SUPER TAK MA BYĆ STOP SEGREGACJI SANITARNEJ TAK Z NIMI JECHAĆ!!!"

nagranie jak uczestnicy marszu antyaborcyjnego przeklinają:

"CO TO MA BYĆ? POPIERAŁ BYM ICH RZĄDANIA ALE TAKIE ZACHOWANIE JEST NIEDOPUSZCZALNE!!!"

( ͡° ͜ʖ ͡°)


@morgiel: Podobne było masowe prawicowe zesrańsko o Lempart co wylała farbę pod siedzibą PiS ale rozwalenie jarmarku to już ok. XD

Wypierdki
@Klimbert: @morgiel Pięknie się te protesty skończyły i wynik cudowny. Dobrze, że na drugi dzień nie zaczęły być spędem gówna tylko faktycznie protestujący walczyli o zmianę wyroku. I przewodniczące marszu (szczególnie jedna) była taka ogarnięta i dzielna...

Oh wait XD

I tak, popierałem marsz, nadal popieram postulat marszu, ale jak po 2 dniach zobaczyłem co tam się #!$%@? i kogo naspraszali na ten marsz to myślałem tylko o tym, żeby skończyli
@Klimbert: Julki wyłażą na ulicę o każdą pierdołę, ostatnio jakieś tęczowe pokraki protestowały na rynku w Krakowie, bo ktoś śmiał śmieć wygłosić jakiś wykład na ujocie, który nie pasuje do ich niebinarnego #!$%@?, no ale spoko, wierz sobie w potężne julki, które dzięki takim akcjom nikt później nie bierze na poważnie xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Klimbert: szczyt możliwości czarmanderów i polskiej szurii to wklejanie memów o Auschwitz na wykopie i fejsie. Spotykacie się z takimi ludźmi w rzeczywistym świecie?
Mają na szczęście jeszcze minimum instyntku samozachowawczego i wiedzą że taki coming out spotka się jedynie z uśmiechem politowania niczym koncerty Komarenki ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Klimbert: Wykopki to typowy przykład "#!$%@? w świecie kozak w necie"? Nowe nie znałem( ͡° ͜ʖ ͡°)

Najbardziej mnie rozwala, że codziennie tu czytam w gorących, że ludzie nic nie robią z kolejną 3 rzeszą i że jesteśmy ciemną masa zniewoloną przez panów. Tymczasem ludzie którzy to piszą jedyne co robią to walą se wspólnie konia na tagach #koronawirus i #przegryw xD

Tak się walczy o wolność!