Wpis z mikrobloga

Można się nie zgadzać ale nie możesz im odmówić braku odwagi głoszenia własnych przekonań


@Sin-: Przysłowie o tym, że mowa jest srebrem, a milczenie złotem nie wzięło się znikąd. Czasami lepiej, żeby myśleli o Tobie, że jesteś głupi, niż się odezwać i to potwierdzić. Zdecydowana większość społeczeństwa ma w dupie ich problemy wynikające z burzy hormonów, czy rozchwiania emocjonalnego, więc to nie jest żaden akt odwagi z ich strony, a raczej
  • Odpowiedz
@morgiel wina społeczeństwa że pewna grupa uznała słowo "#!$%@?ć" jako przewodnie hasło protestów xDDD

Jasne, lepiej bronić debilizmów niż zdobyć się na trochę merytoryki ()
  • Odpowiedz
zauważmy jak znamienne jest że dopiero na "segregacje sanitarną" się konpederaści uruchamiają a na zeszmacenie i zamianę tego kraju w folwark morawiesiów ziobrów i obajtków ich pyski pozostają szczelnie zamknięte. Posłuszne suczki


@Atomizer69: bo wały były zawsze od 30 lat, a taka segregacja była 80 lat temu.
  • Odpowiedz
@MikiGRU: ok. To napisz jak miały protestować żeby było to merytoryczne? Bo wiesz. Merytoryka to ostatnie co ludzie czytają. Np.: wolą pośmiać się z Litwy jak to Chiny się przed nią ugięły niż spojrzeć szerzej i zobaczyć dlaczego tak się stało. Nikt nawet nie wie czym jest port Kłajpeda na Litwie a o wszelkiego rodzaju szlakach handlowych to można sobie pomarzyć. Podobnie jest z tematami aborcji czy dzietności. Lepiej przecież wyplusować
  • Odpowiedz
@Sin- chociażby hasło przewodnie:

"Nie chcę rodzić upośledzonych dzieci"
"Rząd wraca do średniowiecza"
"Zostawcie mnie"
"Żyj i daj żyć innym"
"Ręce precz od mojego życia"
"Chcemy przyszłości nie ciemnoty"
"Wolność"

Z głowy to teraz napisałem na szybko i myślę że ostatnie przebiloby "#!$%@?ć"

Prymitywne "#!$%@?ć" przeciętną osobę nie znającą tematu z automatu stawia w opozycji.
Nie dało się chyba wymyślić gorszego hasła. Wulgarne, nic nie mówiące, nie odnoszące się bezpośrednio do tematu.
  • Odpowiedz
@Klimbert: Chciałbym dodać na marginesie, że temat aborcji był tematem krajowym, nie zakazano jej na całym świecie. Natomiast segregacja sanitarna to problem globalny. Nie ma znaczenia, czy rządzi PiS, Tusk, czy Hołownia.
  • Odpowiedz
@MikiGRU:
ok. Czy na krótki transparent nadaje się hasło

"Liczba samoistnych poronień rośnie z roku na rok. Przykładem niech będą statystyki z kilku lubelskich szpitali – Samodzielnego Publicznego Szpitala Wojewódzkiego im. Jana Bożego, Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 1 oraz nr 4.

W pierwszej placówce w 2015 roku na 1998 urodzeń było 278 poronień. Dwa lata później ta liczba wygląda nieco inaczej: na 1787 urodzeń mamy 291 poronień.

- W SPSK
  • Odpowiedz
@Sin-

Skoro wiesz o co chodzi to wiesz też że to hasło było zwyczajnie słabe i szkodzące protestom i na tym zakończmy po co dorabiać jakieś teorie i stawiać chochoły?
  • Odpowiedz
@Kazach_z_Almaty: moderacja? chyba downy skoro ty wyskakujesz z okreslaniem ludzi od psow a innych wpisy sa kasowane.
Po prostu inni nie leca z placzem sie poskarzyc
@moderacja macie wy rigcz? Przesledziliscie caly watek czy po prostu to jeden z waszych ziomali i on moze atakowac ale jak mu sie uwage zwroci to juz nie jest fajnie?
Popatrzcie jeszcze raz (poczytajcie po kolei wpisy) to moze zrozumiecie kto tu zlamal jakistam regulamin.
gorzki99 - @KazachzAlmaty: moderacja? chyba downy skoro ty wyskakujesz z okreslaniem ...

źródło: comment_1638980158Apz2AenA17g1czPHQDZ4fp.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Klimbert: ta, tylko media na ogół zupełnie inaczej przedstawiały kwesite aborcji a inaczej przedstawiają kowida. Protestujący przeciw aborcji mieli za sobą TVN, i sporą część establishmentu, a w przypadku szczepień establishment jeszcze naciska na rząd w sprawie segregacji, bo zaszczepieni chcą zamanifestować swoją wyższość.
  • Odpowiedz