Wpis z mikrobloga

@Klimbert: > nie sądzisz że oni robią taktykę salami?
Na razie zapowiedzi rządu to są tylko słowa które nie kosztują. To nie pierwszy raz gdy mówią jedno, a potem robią coś wprost odwrotnego. Trend w segregacji jest globalny i ciężko będzie się temu przeciwstawić samotnie, szczególnie w UE.
Same statystyki potwierdzają sens szczepienia, ale to wcale nie oznacza, że można ludzi do tego zmuszać siłą. Wirus i tak z nami pozostanie,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
no to wskaż mi realne korzyści z tych protestów, społeczeństwo spolaryzowalo się jeszcze bardziej, PiS robi co chce, a lewica promuje jakies osoby pokroju lempart


@BrakWolnegoLoginu: ojej, społeczeństwo się spolaryzowało? Czyli zamiast wielotysięcznych protestów lepiej siedzieć cichutko pod pisowskim butem i im nie przeszkadzać w rządzeniu? Od razu widać pisowskiego pożytecznego idiote albo innego symetrystę.

Dzięki protestom największym od lat '80 cały świat dowiedział się o zamordystycznych pisowskich standardach. Inne kraje
  • Odpowiedz
@Klimbert
-nigdy się nie zaszczepię! Nie ma takiej siły, która by mnie zmusiła! By mnie musieli skuć i wtedy szczepić!
Tydzień pozniej:
-Ej a jak miałeś szczepienie to zle się później czułeś? Bo moja dziewczyna chce za miesiąc jechać do kraju X a tam wymagają szczepień
  • Odpowiedz
@Frasad: O ile zgadzam się że hipokryzja u prawaków to normalka, to jednak jest różnica między tłumem zwykłych ludzi, a jedną działaczką, bo tłum jest traktowany jako społeczeństwo, a społeczeństwo ma prawo protestować u siebie jak chce, bo to ich kraj, dom, jarmark. Inaczej nasza psychika odbiera te dwie sytuacje.
  • Odpowiedz
@rolnik_wykopowy: Wiesz. Można się nie zgadzać ale nie możesz im odmówić braku odwagi głoszenia własnych przekonań. Bo autor wpisu ma niestety rację. Czujecie się niby lepsi od innych a jak przychodzi co do czego to cichosza.
Gdzie ta odwaga? Nic dziwnego, że PiS i konfederacja Was za przeproszeniem tak za mordę bierze jak to lubicie.
  • Odpowiedz
@mentari: skoro widzisz idiotę to chyba patrzysz w lustro, to super, że polki mogą robić aborcję za granicą, rozumiem, że przez to cię w pełni zadowala, a stan gospodarki i nastroje społeczne w pełni ci odpowiadają? Co z tego, że cały świat wie że tu jest #!$%@?, jak nic z tym się konkretnego i konstruktywnego nie robi... No ale w końcu Julka jedna z drugą mogła sobie zrobić fotkę na insta,
  • Odpowiedz
bo tłum jest traktowany jako społeczeństwo, a społeczeństwo ma prawo protestować u siebie jak chce, bo to ich kraj, dom, jarmark


@Mikka: Czyli nie masz nic przeciwko demolowaniu miast przez BLM? XDDDDD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BrakWolnegoLoginu: ale się zesrałeś o tego idiote, proponuję sprawdzić termin pożyteczny idiota w internecie.

Jeszcze raz - według ciebie lepiej byłoby żeby po wyroku tk ws aborcji nie było żadnych protestów niż te co były? I co pieprzysz o jakiejś sytuacji gospodarczej? Co to ma do prostetow ws wyroku tk? Te protesty #!$%@? dały bo nie zmieniły sytuacji gospodarczej w Polsce?
  • Odpowiedz