Wpis z mikrobloga

Mirasy, będę sprzedawał swoje dwa monitory, dokładnie takie:
https://www.x-kom.pl/p/379569-monitor-led-24-dell-p2418d.html

Muszę sprzedać na FV, więc tylko sprzedaż firmie wchodzi w grę.
Używałem półtora roku około, wszystko sprawne i żadnych problemów lub widocznego zużycia.
Kupiłem za 1000 zł brutto za sztukę, sprzedam za 600 zł brutto per sztuka.
Czy ktoś byłby zainteresowany z #warszawa #piaseczno i okolice? Odbiór osobisty tylko bo nie mam w co ich nawet zapakować.

#monitory #monitor #dell #p2418d #sprzedam
  • 29
rozmiar 24" to serio dobra opcja,


@kuta_senator: ( _) standardem dzis jest 2x27 a high endem 1x49 zakrzywione (powierzchnia taka jak 2x27)

Do nas do b4 przyjechaly z zachodu setki 24 i nikt tego nawet w polsce nie chce brac. A daja chyba do 4 dla kazdego.

24 calowe monitory to bylo cos na poczatku lat 2000 - dzis to jest prehistoria
@jagodowy_krol: heheszki heheszkami ok czaje, ale niby skąd miałem się domyśleć... za dużo idiotów w necie jest już ;)

Do reszty komentujących wyżej - kup sobie to co uważacie i tyle, nie zawracajcie mi głowy i nie przekonujcie że białe jest czarne :)) Ja wiem jak te monitory się sprawują i jak świetnymi ekranami są, cena jest jak wyżej - jak ktoś jest zainteresowany zapraszam na priv.
Ale widzę, że niektórym zdrowo odpala, że muszą mieć kurde 50" monitor przed twarzą. Tylko nie wiem co to da.


@jagodowy_krol: mozliwosc wygodnej pracy? Sam fakt posiadania kilku monitorow to zloto, bo udostepniasz tylko okrselone ekrany na spotkaniu, gdzie wykop i inne masz na innych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale tak powaznie to excel source target matrix, word z makietami, dokumentacja, api w chromie, 2x edytor IDE,