Wpis z mikrobloga

Dzisiaj gdy wychodziłem z wydziału, zapaliłem fajka i zobaczyłem jeden z najsmutniejszych obrazów jakie widziałem.

Przed wydziałem stała dziewczyna, czekała na swojego faceta który jest na roku wyżej, specjalnie, ona sama wyszła z inicjatywą by zrobić mu przyjemność i wracać razem do mieszkania.
typ oczywiście klasyczny chad oskarek któremu mieszkanie fundują starzy, nie musi nigdzie dorabiać, kupa wolnego czasu na imprezy i spotkania ze znajomymi.
Wpadają sobie w ramiona, najbardziej dobił mnie wzrok laski, widać było, że go zajebiście lubi, nigdy czegoś takiego nie doświadczyłem i nie doświadczę.

Potem pomyślałem o sobie, gołodupiec z patologicznej rodziny, krasnal z mordą chłopa pańszczyźnianego,
jestem jedynie statystą w filmie innych ludzi, tłem które ma kontrastować z ich szczęściem.

Dla mnie sukcesem będzie to jeśli nie wykituję w wieku 30 lat lub jeśli będę miał jako taką robotę, tak sukcesem bo start w życiu raczej dobry nie był

ale p0lki i tak będą mówić, że liczy się charakter (już pomijając, że gdzie miałem wykształcić ten ,,dobry charakter" na wsi gdzie pije się od podstawówki, w domu gdzie częściej słyszałem słowo jełop niż własne imię a #!$%@? od kogoś był już tradycją), i tak ludzie mają w dupie to, że sukcesem jest wyrwanie się z patologii, "patrz na oskarka on ma w tym wieku co ty własną firmę i mieszkanie a ty jesteś jeszcze chłopczykiem bo nic nie masz"
Poczekaj do wieku 35 lat jak będziesz już coś miał, to wtedy jakaś laska się tobą zainteresuje
i co to mi da, jedynie utwierdzi mnie to w przekonaniu, że laski lecą na status którego student po prostu nie może posiadać, kim ja będę po trzydziestce, człowiekiem już całkiem wyzutym z emocji, ominą mnie te wszystkie gimnazjalne, licealne, studenckie doznania, zostawia to blizny na psychice.
Każdy ma taki sam start w życiu, każdy ma takie same szanse, każdy ma prawo do szczęścia
największe kłamstwa tych czasów.

#p0lka #blackpill #przegryw #takaprawda #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #depresja #zwiazki
  • 28
@harold97 po części prawda po części nie. Pieniądze mają znaczenie, duże ALE wygląd ma ważniejsze. Znam dużo par gdzie facet to robol za najniższą ale ma wygląd chada i dobrą dupę. Oczywiście można mieć to i to, wtedy wygrałeś życie. Ale ilu tak ma? Malutki procent.

Co ma zrobić taki facet jak Ty? Proste. Poprawić siebie. Swoje SMV. Nawet jeśli jesteś 3/10 to możesz dojść nawet do 7/10 poprzez siłownię, fryzurę, ubiór,
@classics107: no przecież pisałem, że jestem gołodupcem z patologii
studiuję i muszę się tu utrzymać skąd mam mieć kasę na to i czas, już pomijając to skąd mam mieć czas wyjść i kogoś poznać
i o tym rozprawiam w sumie, że na takie rzeczy będę miał czas koło 30 lat
@harold97: Mam wystarczająco wiele, aby temu zaprzeczyć. Natomiast o tym, że wszędzie ludzie mówią, że liczy się tylko charakter widze tylko na wpisach w tagu przegryw. No okej znam 3 takie osoby z pracy, ale nie wiem, czy jest sens ich liczyć, skoro mają one brzydkich mężów... Choć same też specjalnie piękne nie są.
@harold97 no to znasz odpowiedź to po co płaczesz? Skup się na studiach, ogarniaj wszystko tak żeby mieć siano. Jak najwięcej siana. Źle mnie zrozumiałeś chyba. Ty nie masz wychodzić i poznawać teraz kogolwiek... Jak nie masz siana, nie masz wyglądu to się skup na tych dwóch rzeczach. Ćwiczyć możesz nawet w domu, bez żadnych przyrządów. Nie jesteś teraz dobrą partia i to jest ok. Nie każdy w życiu ma łatwo. Myślisz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@harold97: no czytałem, ale oni jakos mnie bardziej zainteresowali. Bo z wpisu wynika że masz bol o to ze on ma wygląd, a potem narzekasz na swój los. Zwalasz wine na kogos innego, powiem Ci ze pochodzę z podobnej rodziny i dążę do swoich celów, czasami upadam, czasami jest lepiej, ale się nie poddaje. Nie zazdroszczę nikomu, ale myślę nad tym aby mieć się tak jak inni, albo lepiej. Musisz pomyslec