Wpis z mikrobloga

@Tentypl tyle że więcej sensu ma dodanie wpisu z narzekaniem niż uczenie się na pamięć tekstu poradników na bezsenność

tak samo ostatnio jedna różowa narzekała na sprawy damsko-męskie, dostała masę gównoporad, wszystkie wyjaśniła i oburzeni ludzie pisali, że w takim razie po co prosi o radę
tyle że ona nie prosiła o radę

i ja też nie prosiłam, bo nie przeczytam niczego nowego i niczego pomocnego
po prostu dodałam wpis
@PyraPrzeznaczenia: nie pamiętam kiedy się nie niewyspałem - od lat sypiam róznie po 4-8h, zawsze jestem wyspany. Kiedyś miałem taki problem, jednak zmiana żywienia, witamin, nie naświetlania oczów, i przedewszystkim MATERACA, polecam wloskie perdormire, są superowe i warto, i masz spokoj na lata ;) w kazdym sklepie lepszym z takimi materacami, zbadają cię i pod twoje plecy dobiorą ci materac i wszystko inne, to jest to od czego powinnaś zacząc i
@PyraPrzeznaczenia raczej to kwestia tego, że trzeba się trochę dokształcać na własną rękę.
W sporej części krajów, w tym w Polsce w procesie edukacji medycznej na higienę snu poświęcone jest naprawdę mało, w Polsce to chyba kilka godzin zajęć wyłącznie. I bardzo często jedyne co się dostaje to rekomendacje żeby se zaparzyć ziółka i tyle. Albo tabsy, które też są takim se rozwiązaniem.
A temat jest bardzo rozległy i można zrobić naprawdę