Wpis z mikrobloga

Różni ludzie różne potrzeby.


@613_07: No i zgadzam się z Tobą - w zależności od potrzeb czy zastosowania jedno urządzenie wskazujące będzie bardziej odpowiednie i na odwrót. Niech każdy korzysta z tego z czego jest mu wygodniej.
  • Odpowiedz
@dr2nk: o to to. Dlatego jak czytam "nienawidzę touchpadów" to nie wiem czy się śmiać czy płakać.

"Nienawidzę paralotni, no ni #!$%@? nie potrafię z niej ryb łowić. Nie to łódeczka. Paralotnie to podurządzenia"
  • Odpowiedz
@jmuhha: Nienawidzę tego ustrojstwa. No nie zniosę używania tego dłużej niż 5 minut. Że niby to wygodne jest? Jakieś używanie 2 palców żeby scrollować, pinch to zoom i inne pierdoły... Jakbym chciał takie gesty robić to bym telefon wziął xD Do kompa, niezależnie jakiego, tylko i wyłącznie myszka
  • Odpowiedz
"Nienawidzę paralotni, no ni #!$%@? nie potrafię z niej ryb łowić. Nie to co łódeczka


@613_07: xD Dokładnie taka logika ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
tak tak, miałeś 15 MacBooków


@Pancerwafel: Osobiście miałem 3 włącznie z M1 i śmieszy mnie gadka takich ameb jak ty, że kogoś nie stać... 5-6 k za laptopa to nie jest jakaś wygórowana cena - no chyba, że dla ciebie ale to tylko potwierdza, że jesteś biedakiem i próbujesz jakoś załatać swoje kompleksy (najczęściej robią tak ludzie ze wsi, którym trochę lepiej się powodzi niż ludziom z ich wiejskiego otoczenia) (
  • Odpowiedz
@613_07: W ogóle z ciekawości - jak korzystasz z 2-3 monitorów podłączonych do lapka? Ciężko w dzisiejszych czasach i tak cokolwiek robić bez minimum 2 monitorów (lapka + dodatkowy) a realnie 3 - chyba nie ma pracy w które 1 ekran wystarcza do czegokolwiek, drugi to zwykle+50% wydajności). Przecież z touchpadem to w cholerę niewygodne. Moja myszka ma ultra wysoką czułość, tak żebym robią 1-2 cm ruchy ogarniał 3 monitory i
  • Odpowiedz
@Loloman: jak programuję to rzadko kiedy zmieniam główny ekran z IDE na drugi z komunikatorami i outlookiem. Ale jak już mówiłem, w pracy i tak mam mysz bo nie tylko koduję.

Prywatnie używam jednego ekranu. I tylko do konsumpcji internetu i kodu. Tam w ogóle nie czuje braku myszy.
  • Odpowiedz
@613_07: To ja nawet do neta bez 2 nie podchodzę, ba, do grania czy coś też nie :D Jakbym miał miejsce to realnie chciałbym 3 monitory + 1 taki 40+ cali zaokrąglony powyżej tych 3 :P (w sensie taki by był na szerokość jak te 3, dla estetyki)
W końcu gram, oglądam coś to na drugim monitorze mogę robić inne rzeczy z ciekawości, czy w czasie ładowania, czy nudnych rzeczy, weryfikować,
  • Odpowiedz
jak można tego używać to jest dla mnie jedna z niewyjaśnionych zagadek wszechświata.


@BennyLava: Nie wiem czy taka była intencja ludzi z IBM, którzy to wymyślili, ale ja korzystam z trackpointa, kiedy muszę pracować w rękawiczkach, w terenie. W trakcie normalnego użytkowania rzeczywiście jest bardzo niewygodny.
  • Odpowiedz