Wpis z mikrobloga

Obecnie żadne studio nie pozwoli na kilka lat pre-produkcji, gdzie tylko robiono kostiumy, wykuwano rekwizyty, przygotowywano makiety i zbudowany cały #!$%@? Hobbiton i generalnie przygotowywano się do kręcenia. Nikt obecnie nie odważy się na tak duże ryzyko i wrzucenie pieniędzy w inwestycję, która nie wiadomo czy się zwróci kiedykolwiek, bo obecnie nawet #!$%@? filmy Marvela nie są pewne, a zaszkodziły mocno całej kinematografii.

Trylogia powstała prawdopodobnie w najlepszym możliwym momencie, z możliwie
  • Odpowiedz
pamiętam jak w kinie na tym byłem. Pamiętam też, że mój Celeron 333Mhz nie mógł płynnie odtwarzać tego filmu :-(


@Brydzo: o, ja podobnie na Celeronie 400. Tylko z Dwoma Wieżami, na Drużynie Pierścienia byliśmy z rodzicami i siostrą w kinie, ale na Dwóch Wieżach byłem już ze znajomymi i ich dzieciakami, wiadomo, rodzice też chcieli obejrzeć. Niedługo później dorwałem XviDa na dwóch płytach, ustawiliśmy monitor na jakimś biurku czy czymś
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Tranzystor_IGBT:

Coś w tym jest. Obecnie film teoretycznie nie mógłby być nawet nominowany przy wytycznych że do oscara wymagane jest 30% czarnej obsady.
Chyba że daliby Murzynom role orków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Defender Wiesz, miałem 10 lat i niewiele do gadania xD Nie mówiąc o braku dostępu do części aby zrobić upgrade bo faktycznie z 128mb RAM-u na pokładzie to wtedy bym życie sobie inaczej ułożył xd A miałem jeszcze kartę graficzną Nvidia Vanta 32mb o ile dobrze pamiętam xd
  • Odpowiedz
bez kozery powiem, że to najcenniejsza materialna rzecz, jaką posiadam w domu ( ͡ ͜ʖ ͡)


@Majku_: mam nadzieję, że mówisz o wartości sentymentalnej, bo jeśli najcenniejszym przedmiotem u Ciebie jest kaseta, którą na eBay można kupić za 6 dolarów to współczuję.
  • Odpowiedz