Wpis z mikrobloga

  • 0
Jak odpalić #maxpayne na windows 10. Pobrałem niby wersje z tym patchem na win10 wszystko się włącza intro mija, włącza się ekran ładowania misji po chwili kilka errorow z rzędu i gra się wyłącza. Miał ktoś taki problem lub wie jak to włączyć by działało ? Pograłbym sobie w maxa :( #gry #komputery #informatyka
  • 14
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ricx: o, no to super :D co, spadł śnieg i się zrobił klimat na Maxa? Ja tak rok temu przechodziłem po raz pierwszy od wielu lat, i naprawdę ta gra się zestarzała dużo lepiej niż niejedna młodsza pozycja :) wciąż moja topka gier ever, a jak Sam Lake dziękował niedawno za 20 lat z Maxem to się prawie wzruszyłem xD. Miłego mszczenia się na złych, rozgadanych bandziorach!

  • Odpowiedz
@Odczuwam_Dysonans: Nooo żebyś wiedział, Nie wiem dlaczego ale zawsze tak mam że jak spadnie śnieg to pierwsza myśl Max Payne i zaśnieżony NY. Do tego zawsze gdy patrzę na opadające płatki śniegu słyszę w głowię tą muzykę z głównego menu (aczkolwiek bardziej mi się podoba z drugiej części). Ta gra to piękne arcydzieło któremu właśnie idę się oddać bo dziś "na zewnątrz robiło się coraz zimniej, zimniej niż w sercu diabła.
  • Odpowiedz
@Ricx: super, ze sie udalo, jakis czas temu tez gralem na win10(pierwszy raz bez kodow :v), ale ja mialem ten plus, ze gra na plycie i wszystko ladnie sie zainstalowalo. Wystarczylo cracka nocd sciagnac i bylo ok. Niestety jak dwojke ogrywalem, to cracki usuwaly spolszczenie i musialem grac z plyta w napedzie :DWideo

policja, działania, czy, śnieżycy
Zizoug - @Ricx: super, ze sie udalo, jakis czas temu tez gralem na win10(pierwszy raz...

źródło: comment_1639167215kCVYwTy4sjgZos9ndiYnEr.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz