Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Siema Mirki
Chciałbym sie was poradzić moja sprawa wygląda nastepująco paliłem weed przez 5 lat dzien w dzień w dość sporych ilościach około 3 g dziennie od 2 miesięcy jestem czysty nie wziałem ani jednego bucha, skończyłem jaranie po tym jak zapaliłem jakiegoś #!$%@? skuna który spowodował mi szybsze bicie serca i ogolnie jakaś schize przez pierwsze 3 tygodnie było ok poszedłem do kardiologa zrobił badania holter, ekg, echo powiedział ze nie było żadnych niedokrwien zawałow itp i stwierdził w jego ocenie prawidłowo arytmie( nie mowiłem mu o paleniu) przepisał propranolol 2x 10 mg pomagało ale jak lek puszczał serce dalej tanczyło tylko puls cisnienie w normie. Poszedłem do drugiego zmienił lek zrobił echo i holter powiedział ze były jakieś tam wzbudzenia serca ale tylko 10 % wieksze niz u zdrowych niby jakas wade serca wrodzona powiekszenie platka ale powiedział ze to raczej nie to i jest grozne dla kobiet w ciąży zmienił lek na Nebicard biore go juz około 4 tygodnie z rana i pomaga puls w miare normalny skacze do 90 max . No i tutaj pytanie od tego czasu pojawiły sie lęki o zdrowie co chwile znajduje sobie nowe choroby, poszedlem do psychologa powiedział, ze on mi nie pomoze bo to przez palenie i musze isc do psychiatry. Dziś byłem na wizycie u psychiatry po 20 minutowej wizycie Pani doktor powiedziała ze mam brac #escitalopram przez tydzien 5mg a pozniej zwiekszyc do 10 mg po tygodniu, nastraszyła mnie ze puls moze mi gwałtownie spasc a ja boje sie tego jak juz tabletki na serce zaczeły działać nie wiem czy sięgac po ten #escitalopram wykupiłem ale tylko stoi i na niego patrze . Czy to moze ustąpić po przyjmowaniu priobiotyku Sanprobi stress i braniu witaminy d i magnezu ? chciałem się wstrzymać jeszcze z tym #ssri ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dzięki za pomoc

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61b37d421a841e000b7dab09
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 2
PrzyczajonaSamica: Tak tylko puls skacze stwierdziłem, ze zacznę brać priobiotyki suplementacja witaminami i nerwosol wrazie wu i oczywiście ten nebicard 5 mg dziennie nie mam żadnych leków do ludzi wychodzę z domu jeżdżę autem a psycho stwierdził po 15 min ze mam brać psychotropy bo suplementacja to za mało . czasami tylko suchość w ustach z rana i popękane usta ale pale szlugi tez i iqosa( ͡° ͜ʖ ͡