Wpis z mikrobloga

@UroczyZiemniaczek: ja sprzątalem. Mam wieksze mieszkanie (dodatkowy pokoj), ale do tego drapak i drewniane podłogi. Pani ktora u mnie sprzata jest umowiona na 3h ¯_(ツ)_/¯ zwykle wystarcza. Bez okien, piekarnika itp.
Stawka tez podobna za godzine.
  • Odpowiedz
@Ziutek_Grabaz tyle ze do pracy na 2 godziny musisz dojechac, zorganizowac dzien. gwarantuje ze zrobienie 8 godIn sprzatania w 4 roznych miejscach zajmie wiecej niz 10 h dziennie.
wiec stawka 25 za godzine jest bardzo slaba
  • Odpowiedz
  • 18
Wykopki to jakieś niepełnosprawne są chyba :D ewentualnie macie chaty po 250-300m bo jeśli dla was 2h to za mało na to wszystko i wymaga nadludzkiego wysiłku to ja jebię :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
@Outline: żeby dokładnie umyć całą łazienkę to schodzi mi minimum 45minut. Musiałbym #!$%@?ć jak szalony by całe mieszkanie samemu tak ogarnąć, a i byłaby to fuszerka. Średnio mi się widzi płacenie za byle jak wykonaną robotę. 2h to z żoną poświęcamy na to, a jeszcze nie ma kaszojada i innych zwierząt.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@Katiee: @curtis50: @T3sla: @UroczyZiemniaczek: Robiłem na sprzątaniu apartamentów u Niemca kilka wakacji. W 2h jednosobowo do zrobienia, ale tylko jeśli nie ma dużego syfu + zna się rozkład i robisz na automacie. Chociaż i tak bym bardziej stawiał na 3h. #!$%@? w robocie był zawsze niesamowity; trzeba było wiedzieć które szuflady wycierać, a które nie, żeby zaoszczędzić każda minute :d No ale płacili 10-12euro na łapę za godzinę.
  • Odpowiedz