Wpis z mikrobloga

Wykreowany świat jest o kant dupy rozbić. Żywią się całe życie białymi grzybami bez dostępu do światła? Albo świniami?

@Chris_Karczynski zastanawialem się ostatnio nad tym czy mogliby tyle przetrwać w metrze, kryjąc się w nim na prędkości z tym co mieli w kieszeniach/torbach/plecakach no i ... nie widzę szans by po 20latach było w metrze aż tylu ludzi.

Male grupki by na pewno przetrwały. Ale tam nie ma na tyle jedzenia i
@gry-sa-sztuka panie święta prawda, nawet jeśli książka to nie arcydzieło, to ten rozdział na pewno nim jest. Dawno czegoś tak dobrego nie czytałem. Widziałem te wszystkie sceny w wyobraźni, a potem śnili mi się ci bibliotekarze. Piękne. Po to właśnie czytam książki

@Black_Raven planuję już zmienić, bo jednak brak podświetlenia razi już a lubię czytać w nocy. No i bateria już tylko dzień trzyma.
@wujeklistonosza: Ja po przeczytaniu, zaczęłam przechodzić gry, na początku byłem zawiedziony bo scenariusz w grze jest bardzo luźną adaptacją książki, ale przestało mi to przeszkadzać bo po prostu przyjemnie się grało. Obecnie przechodzę Last Light i nie mam pojęcia w jakim stopniu ta gra bazuje na książkach.
@wujeklistonosza: Tak, klimat niesamowity. Tak bardzo się tam przenoszę jak czytam, tak bardzo się boję.
No i ja mam takie coś, że zapominam książki i zapominam filmy, które oglądałam :) Więc jak czytam po paru latach, to jak bym czytała 1szy raz - w sensie, że nawet końcówki nie pamiętam. Ale do sedna.

Pamiętam, jak niedawno czytałam w wannie


to mi niebieski bez pukania wparował do łazienki, (chociaż nigdy tak nie